Knihy
E-knihy

Tričko "Žiadne prudké pohyby"

Dámske tričko čierne

Maxim E. Matkin

Maxim E. Matkin je pseudonym slovenského spisovateľa, ktorý svoju totožnosť úzkostlivo tají. Mnoho ľudí tvrdí, že vedia, kto to v skutočnosti je, mnoho ďalších zas tvrdí, že Matkin sú práve oni. Nikomu z nich neverte. Matkin sa sám neprezrádza a kto to naozaj je, vie stopercentne len riaditeľ...

Kompot, 2016
Výrobca
Kompot, 2016

Ak máte pocit, že je trochu namáhavé prežiť do ďalšieho dňa, skúste si obliecť toto tričko, spomaliť a myslieť na to, že nemusíte byť antilopa...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Ak máte pocit, že je trochu namáhavé prežiť do ďalšieho dňa, skúste si obliecť toto tričko, spomaliť a myslieť na to, že nemusíte byť antilopa. Môžete byť aj leopard. Dýchajte zhlboka. Sústreďte sa. Všetko, čo chcete, všetko je možné.
Žiadne prudké pohyby.
Nápis svieti v tme, dá sa teda použiť za každých okolností.

Žiadne prudké pohyby. Život je šelma a ty musíš ukázať, že sa nebojíš. Ale neukázať, o čo ti ide. Kam smeruješ. Či sa bojíš. Nebojíš sa. Hýbeš sa plynulo. Ladne. Si kráľ. Kráľ džungle. Kráľ čohokoľvek. Kráľ svojho života. A králi sa hýbu vznešene.
Maxim E. Matkin: Žiadne prudké pohyby

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
259616

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Čítaj viac

„Knižnica je nemocnicou pre dušu.“

Anonym