Knihy
E-knihy

Tričko "Láska je chyba v programe"

Pánske tričko čierne

Maxim E. Matkin

Maxim E. Matkin je pseudonym slovenského spisovateľa, ktorý svoju totožnosť úzkostlivo tají. Mnoho ľudí tvrdí, že vedia, kto to v skutočnosti je, mnoho ďalších zas tvrdí, že Matkin sú práve oni. Nikomu z nich neverte. Matkin sa sám neprezrádza a kto to naozaj je, vie stopercentne len riaditeľ...

Kompot, 2016
Na sklade
Výrobca
Kompot, 2016

Ak máte pocit, že vzťahy sú o niečo komplikovanejšie, než ste si pôvodne mysleli, ak chcete splynúť s tým druhým a zároveň odísť osamelo do polárnej noci, skúste si obliecť toto tričko...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Ak máte pocit, že vzťahy sú o niečo komplikovanejšie, než ste si pôvodne mysleli, ak chcete splynúť s tým druhým a zároveň odísť osamelo do polárnej noci, skúste si obliecť toto tričko.
Láska je chyba v programe a občas bytostne túžime po bezchybnom svete, hoci vieme, že bez tejto chyby je veľmi ťažké existovať.
Nápis svieti v tme, dá sa teda použiť za každých okolností.

Láska je chyba v programe, - povedal Skalár. – To všetci vieme. No ale opýtaj sa Korbena, ten robí so softvérom, existuje vôbec nejaký program, čo nemá chyby? A nie sú to práve chyby, čo tie programy robia zaujímavými? A nie sú to zase len tie chyby, čo nás nútia sa programom zaoberať, odstraňovať chyby a robiť ďalšie a ďalšie?
Funguje to ďalej, pomyslel si Stajpen. Stále dostávame šance na nové omyly.
Maxim E. Matkin: Láska je chyba v programe

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
259480

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Čítaj viac

„Slová sú hlasom srdca.“

Confucius