Dejiny homosexuality - Colin Spencer
Dejiny homosexuality
14,20 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Láska k rovnakému pohlaviu vyvoláva u ľudí zvyčajne zmiešané pocity. Uznávané konvenčné názory neveľmi tolerujú podobné vzťahy, veď náš postoj k sexu bol dlhé roky formovaný širším sociálnym, politickým i náboženským kontextom, v ktorom nebolo miesta pre akékoľvek sexuálne odchýlky. Autor nás však núti zamyslieť sa nad mnohými všeobecne prijatými normami. Pútavo a dôverne oboznamuje s osudmi ľudí, ktorí zápasili a zápasia s inou sexuálnou orientáciou.
 Kniha núti k zamysleniu, spochybňuje predsudky, prehlbuje pochopenie, ba možno v mnohých prípadoch aj oslabuje nezmieriteľné odsúdenie.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

16 hodnotení

12
4
0
0
0

Peter
30.11.2009
Názor čitateľa
Overený nákup
Kniha je písaná dosť ťažko. V texte je plno cudzích slov, ...ale napriek tomu poučný, zaujímavý prierez dejinami homosexuality. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Keď ma obklopia pochmúrne myšlienky, nič mi nepomôže viac ako rýchlo utekať ku svojim knihám. Rýchlo ma pohltia a vyženú mračná z hlavy.“

Michel de Montaigne