Knihy
E-knihy

Čítanie pre dyslektikov

Edika, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Edika, 2015

Knižka určená pre deti s problémami v čítaní. Je rozvrhnutá na tri časti a zameraná na zvládnutie techniky čítania pre deti, ktoré už prebrali v škole všetky písmená, ale celé slovo (prípadne slabiku) sú schopné prečítať...

Čítaj viac

3,60 €

Bežná cena Bežne 5,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Knižka určená pre deti s problémami v čítaní Je rozvrhnutá na tri časti a zameraná na zvládnutie techniky čítania pre deti, ktoré už prebrali v škole všetky písmená, ale celé slovo (prípadne slabiku) sú schopné prečítať len s námahou alebo ho skomolia. Taktiež je určená pre deti s tzv. dvojitým čítaním, alebo pre deti, ktoré síce čítajú pomerne rýchlo, avšak takmer každé slovo je prečítané nesprávne, je skomolené, domyslené a pod.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čítanie pre dyslektikov - Mária Horecká, Katarína Ilkovičová (ilustrácie)
Nôž - Jo Nesbo
15,40 €
Ušetríte 7,49 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

13 hodnotení

13
0
0
0
0

Marianna
30.4.2017
Výborná pomôcka
Knižka je pekne spracovaná, výber textu pre deti s dyslexiou je veľmi dobrý a prehľadný. Je to skvelá pomôcka pre deti i nás - pedagógov či pri výučbe alebo špeciálno-pedagogickej práci. Podobných knižiek s touto problematikou je stále akosi málo, preto sa teším, že som knižku objavila a odporúčam ju i ďalej.
Čítaj viac
Kristína
22.11.2016
Kniha pre dyslektikov
Veľmi dobrá kniha.......dcérka oveľa lepšie číta hlavne ju baví táto kniha aj čítanie , môžme aj rodičia spolupracovať hravou formou. Som veľmi rada že som natrafila na túto knihu .
Odporúčam
Čítaj viac
8.11.2016
Názor čitateľa
knihu som kupila pre dceru lebo ma problem s čítaním a možem povedať že číta ovela lepšie možem len odporuči.Tuto knižku používaju aj u špesialnej pedagogičky a je to vynikajuca pomocka pre deti s dyslexiou
Čítaj viac
Beata Jamrišková
7.9.2016
Výborné
Ďakujem pani Horecekej. Som šp. pedagóg na škole. Je to výborná pomôcka pre deti. ktoré majú problém s čítaním. Nadobúdajú pri nej sebavedomie, že aj oni sa môžu naučiť a hlavne VEDIA čítať. Vrelo odporúčam.
Čítaj viac
Andrea Fedaková
12.5.2016
Kniha pre dyslektikov
Super knižka pri problemoch s čitanim, nam vela pomohla ,Jednotlive slabiky su označene farbami , dcere sa to lepšie čitalo. Za mňa určite knihu odporúčam.
Čítaj viac
Margita Cavajdová
11.5.2016
Kniha pre dyslektikov-aj deti sADHD
Výborná kniha nielen pre deti 7-9 rokov ale aj staršie.Môj syn má 10 rokov a veľmi mu pomáha pri čítaní,on má ADHD. Veľmi ju odporúčam aj rodičom ktorým sa zdá že ich deti majú trochu problém s čítaním.Nám veľmi pomohla.
Čítaj viac
Katarína Loulová
11.5.2016
Pomôcka pre dsylektikov
Skvelá knižka - odporúčam všetkým rodičom detí s problémami v čítaní. S knihou pracujem denne počas reedukácií vývinovej poruchy učenia - dyslexie ako špeciálny pedagóg. Knihu si chvália deti i rodičia.
Čítaj viac
Karin Pavlíková
11.5.2016
Super knižka pre dyslektikov.
Konečne KNIHA pre dyslektikov. Syn, ktorý nerád číta a po prečítaní štvrť strany začína zívať, v tejto knižke číta bez problémov a to aj tri strany za sebou. Mamičky, ktoré to poznajú, vedia o čom píšem. Doporučujem, a už sa teším na ďalšie tituly. Uľahčí deťom čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čítanie pre dyslektikov - Mária Horecká, Katarína Ilkovičová (ilustrácie)
Nôž - Jo Nesbo
15,40 €
Ušetríte 7,49 €

„Sú dva druhy geniálnych spisovateľov: tí, čo myslia, a tí, ktorí nútia premýšľať ostatných.“

Roux