Knihy
E-knihy

Pár od susedov

Ľudia sú schopní takmer všetkého

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fortuna Libri, 2016
Edícia
Fortuna Litera

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru.
Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým...
Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pár od susedov - Shari Lapena
Cestujem sama - Samuel Bjork
20,00 €
Ušetríte 8,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Vydavateľstvo
Fortuna Libri
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
258283
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

48 hodnotení

22
13
10
2
0

Karin
20.5.2018
Celkom dobré
Kniha sa mi páčila, je to tak medzi 3 a 4. Je to pekne zamotaný príbeh, ktorý sa pomaly rozmotáva a dozvieme sa, že ľudia sú naozaj schopní takmer všetkého. Prekážalo mi spočiatku pomalšie tempo, od polovice knihy mi bolo jasné, čo sa asi stalo, ale aj tak prináša knižka mnohé zvraty a prekvapenia. Dobré oddychové čítanie.
Čítaj viac
Zuzana
3.5.2018
Detektívka nebola zlá, príbeh ušiel, písané to bolo pútavo, čo mi však veľmi vadilo bolo neustále opakovanie toho, čo už bolo známe. Dokola sa opakovali známe fakty a bolo to niekedy naozaj zbytočné a nudné. Mám pocit, akoby autorka podceňovala svojich čitateľov, keď polopatisticky predostiera to, čo sa udialo z každej možnej strany. Čitateľ si vie dať dve a dve dokopy. Viac odporúčam v podobnom štýle Tess Gerritsen alebo Camilu Lackberg.
Čítaj viac
Markéta
29.8.2017
Kniha mě upoutala svou obálkou, proto jsem se rozhodla si ji přečíst. A přesně to, co je napsáno na obálce knihy, a sice, že lidé jsou schopni téměř všeho, se naprosto potvrdilo. Pro peníze jsou lidé schopni i unést nevinné dítě. Autorka velice dobře popisuje pocity hlavních postav - Anne a Marca - a pomocí krátkých vět umocňuje napětí příběhu. Po celou dobu vás autorka udržuje v nejistotě, kdo je za únosem malé Cory. Kniha je poutavá, určitě ji doporučuji přečíst, avšak stylem psaní je velice podobná Dívce ve vlaku (Paula Hawkins). Nicméně i tak hodnotím palcem nahoru.
Čítaj viac
Tomáš Hlavica
2.6.2017
Naprostá pecka! První kapitolu jsem přečetl v ukázce na netu a už tehdy měl husí kůži. Zbytek knížky vás chytne a nepustí a pokud máte výdrž, klidně ji dáte za den celou jedním dechem. Je to psáno čtivě a přestože je zápletka řádně zapletená, čtenář se rozhodně neztrácí v postavách ani v kličkách děje. Líbilo se mi, že ani v průběhu čtení netušíte, jak to vlastně dopadne. Nebo tušíte, ale špatně :-)
Čítaj viac
9.5.2017
Názor čitateľa
Mne sa kniha veľmi páčila. Napínavý dej od prvej do poslednej strany, mala som veľký problém ju odložiť a prestať čítať, pretože je napísaná veľmi dynamicky, zaujímavo, nenudíte sa, aj keď možno trošku tušíte, kto je za tým, rozhodne sa ukážu ešte rôzne spojitosti a prekvapenia. Je to možno také viac ,,americké´´,ale nie je to rušivé a bola to určite príjemná zmena po všetkých severských krimi :-)
Čítaj viac
Zuzana T.
28.4.2017
priemerná kniha
Myslím, že už tých trilerov s únosom detí je nejako veľa... Kniha sa síce veľmi dobre číta, ale cca od polovice tušíte kto za tým všetkým nakoniec je. A príbeh.... neviem.... ozaj sa to už akosi opakuje len s trochou úpravy deja.
Pre nenáročného čitateľa oddychové čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pár od susedov - Shari Lapena
Cestujem sama - Samuel Bjork
20,00 €
Ušetríte 8,80 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev