Knihy
E-knihy
Cesta pravého muže - David Deida

Cesta pravého muže

Synergie, 2016
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Synergie, 2016
Interpret

Audiokniha Cesta pravého muže - zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.

Čítaj viac

6,19 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Má můj život smysl a cíl? Jaké je moje životní poslání? Co vlastně ženy doopravdy chtějí? A jak je milovat a zůstat při tom volný? Těmito a podobnými otázkami se již někdy zaobíral každý muž. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď.Nyní před sebou máte titul, který vám v tom může pomoci. Cesta pravého muže by měla být „povinnou“ četbou. David Deida, jeden z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti, učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami, jak mužům porozumět a jak je v jejich mužství podpořit. Nejde přitom jen o psychologické poučky, neboť Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směrování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta pravého muže - David Deida
Angličtina pre samoukov (3 CD) - Ľudmila Kollmannová
20,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Lenka
2.6.2017
Výborná kniha
Ak hľadáte niečo, čo môže zachrániť váš vzťah, je to práve táto kniha, hlavne od 18. kapitoly, viac k tomu nebudem písať, pretože to sa slovami ani nedá vyjadriť. Je to pre mužov úžasný návod na pochopenie ženského konania, rozmýšľania a emócií a pre ženy poznanie, že sú v "poriadku" práve vtedy, keď sú samé sebou vo svojej ženskej podstate. Nič lepšie a to som toho prečítala už naozaj dosť, o vzťahoch a mužoch a ženách, som zatiaľ nepočula/nečítala. Vrelo odporúčam, za takéto informácie sa u terapeuta platia tisíce. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta pravého muže - David Deida
Angličtina pre samoukov (3 CD) - Ľudmila Kollmannová
20,99 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“