Němčina nejen do auta - Ilona Kostnerová

Němčina nejen do auta

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Nakladatelství Fragment, 2016
Interpret

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny. Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se n

Čítať viac

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny. Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se n

Čítať viac
3,63 €
Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu němčiny.  Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se naučíte vytvářet nová slovní spojení. Titul je členěn tematicky a je určen falešným začátečníkům a mírně pokročilým. 
Na nahrávce si osvojíte slovní zásobu k 16 základním konverzačním tématům a naučíte se ji používat v běžných větách. První téma obsahuje dvě cvičení, ve kterých si osvojíte základní fráze při představování. Všechna následující témata obsahují vždy pět cvičení:
- v prvním cvičení se německá slovíčka naučíte náležitě vyslovovat,
- ve druhém cvičení se naučíte slovíčkům porozumět,
- ve třetím cvičení si znalost slovíček upevníte a prověříte si získané znalosti,
- ve čtvrtém cvičení se slovíčka naučíte používat ve větách,
- v pátém cvičení si osvojíte další praktické fráze.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
čeština, nemčina, Nakladatelství Fragment, 2018, šitá väzba
Posielame do piatich dní
6,49 €

E-knihy a audioknihy

Audiokniha (CD)
nemčina, slovenčina, Fragment, 2011, brožovaná väzba
Na sklade, objednávajte však rýchlo
MP3 na CD
6,67 €
-5 %
Audiokniha (na stiahnutie)
nemčina, Nakladatelství Fragment, 2016
Okamžite na stiahnutie
MP3 na stiahnutie
3,63 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
5:57
Naše katalógové číslo
256519
Jazyk
nemčina
Vydavateľstvo
Nakladatelství Fragment

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

3,2 / 5

4 hodnotenia

1
1
1
0
1

Jan Valter
18.1.2022
Nemčina do auta
Overený nákup
Vôbec neodporúčam zvuková nahrávka nejde stiahnuť po zaplatení...
Za mňa neodporúčam zbytočne vyhodené peniaze...
Peniaze už nechcú vrátiť...
Čítať viac
Michal Bošanský
14.7.2016
Popis CD
Kniha sa štylizuje ako materiál, ktorý je učený pre tých, ktorí už niečo z nemeckého jazyka vedia. Ale nemyslím si, že je potrebné poznať nejaké základy nemčiny pre počúvanie tohoto CD.
Osobne som sa nemčinu nikdy neučil. Zo sledovania nemeckých TV staníc som mal pochytených len niekoľko bežných fráz a slov. Napriek tomu môžem povedať, že toto CD je vhodne aj pre takých začiatočníkov akým som ja, ktorí pracujú na svojej nemčine takmer od nuly. Výhradu mam len k monotónnosťi-nestriedaniu hlasov.
Obsahom CD je:
Na začiatku každej kapitoly je lekcia venovaná slovnej zásobe, ktorú budete potrebovať v ďalších cvičeniach v rámci kapitoly. Všetky kapitoly, napríklad: rodina, nakupovanie, jazda mestom, zamestnanie,... sú štruktúrované takto:
Cvičenie 1 - "Zopakujte nemece výrazy a preložte ich." Preklad slovíčok z NJ so SJ, v nahrávke počujete originál aj preklad slovíčok.
Cvičenie 2 - Nasledujúce výrazy preložte do nemčiny." Preklad slovíčok zo SJ do NJ.
Cvičenie 3 - "Dokončite nemecky výraz a cele slovo zopakujte." Dopĺňanie chýbajúcich častí slovíčok, napr. si vypočujete začiatok slova "Brat..." a musíte ho do niekoľkých sekúnd doplniť "Brathähnchen", inak ho nahrávka doplní za vás.
Cvičenie 4 - "Zopakujte nemeckú vetu a potom v nej použite uvedené výrazy." Tu si na úvod vypočujete vetu v slovenčine, hneď nato si vypočujete nemecky preklad tejto vety a o chvíľu si vypočujete nemecké slovo alebo slovne spojenie, ktoré musíte správne dosadiť do nemeckej vety, ktorú ste na začiatku počuli. A tento princíp sa opakuje niekoľko krát s novými slovíčkami a novými vetami.
Cvičenie 5 - "Preložte nasledujúce vety do nemčiny." Opakovanie a preklad celých viet z predchádzajúceho
Čítať viac
8.1.2016
Názor zákazníka
Celkom fajn. Urcite nie pre zaciatocnikov. Prilozena je aj brozurka so zakladnymi slovickami pouzitymi v jednotlivých kapitolach, co je tiez pomocka, ak som slovo predtým v zivote nepocula. Čítať viac
Katarína Bradáčová
28.5.2015
málo info
chýba ukážka z CD (hlasová alebo písomná) lepšie rozpísaný popis a obsah, prípadne aké časy sú tam použité, či je tam striedanie hlasov alebo 1 monotónny - chýba veľa info, na základe ktorých sa dá urobiť si ako taký obraz o nahrávke.Po skúsenostiach s CD a v dnešnej dobe sa neoplatí kupovať prekvapenie. Čítať viac
Katarína Bradáčová
28.5.2015
Názor zákazníka
ešte je aj chybne uvedená dĺžka 32 hod, na CD je 6 hodín. 32 stranová má byť spomínaná brožúrka k CD, na inej stránke som našla aj ukážku. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Nejlepší možný z pokrokových názoru je ten,který má v sobě dostatečnou dávku provokatívnosti, aby jeho stoupenec nohl byt hrdý na svou odlišnost,ale přitahuje i takové množství přivržencu, aby riziko osamocené vyjimečnosti bylo hned zažehnáno hlasitým souhlasem vítězicího množství.“