Knihy
E-knihy

Do Tramtárie

Miroslav Válek

Miroslav Válek sa narodil 17. 7. 1927 v Trnave. Študoval v rodisku a v Bratislave, pracoval ako časopisecký a knižný redaktor, neskôr bol šéfredaktorom mesačníka Mladá tvorba a literárneho časopisu Romboid, v rokoch 1969-1987 ministrom kultúry. Zomrel 27. 1. 1991.
 Ťažiskom jeho diela je poézia....

Buvik, 2016
Vydavateľstvo
Buvik, 2016

Poézia Miroslava Válka, básnika par excellence, vychádza vo výbere s humorným názvom Do Tramtárie. V zbierke nájdu deti kultové básne ako Panpulóni, Ako sa Kubo stratil, Ozvena, v ktorých iskrí radostná detská hra so slovom, ale i s obrazom...

Čítaj viac

7,20 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Poézia Miroslava Válka, básnika par excellence, vychádza vo výbere s humorným názvom Do Tramtárie. V zbierke nájdu deti kultové básne ako Panpulóni, Ako sa Kubo stratil, Ozvena, v ktorých iskrí radostná detská hra so slovom, ale i s obrazom. Válkovu inšpiratívnu nonsensovú hru pre deti skvele rozvíja akademický maliar Svetozár Mydlo a čitateľom v doslove vrelo odporúča Tomáš Janovic.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Do Tramtárie - Miroslav Válek
Deťom - Milan Rúfus
16,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
48
Hmotnosť
243 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Buvik
Rozmer
150×215 mm
ISBN
9788081240874
Naše katalógové číslo
254361

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

11 hodnotení

8
1
1
1
0

Beáta Balgavá
22.10.2018
Miroslav Válek Do Tramtárie
Miroslav Válek je autor, ktorého dielo sa stalo súčasťou výchovy mojich detí i mojich vnúčat. Milujú ho obe generácie, rovnako ako ja, ktorá im ho zanietene ponúkam.
V tomto vydaní z vydavateľstva BUVIK, ktorého vydania si veľmi vážim, však necítim súznenie textu a ilustrácií. Ilustrácie sú príliš chaotické, zbytočne text rozbíjajú a vnášajú doň chaos. Miroslav Válek je jemný autor, jeho hravosť klaunovstvo nepotrebuje.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Do Tramtárie - Miroslav Válek
Deťom - Milan Rúfus
16,40 €

„Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

Anton Pavlovič Čechov