Knihy
E-knihy

The Story of Art

Luxury Edition

Phaidon, 2016
Vydavateľstvo
Phaidon, 2016

Exquisite cloth-bound edition of the classic art-history text – the perfect gift for every art connoisseur and student. For more than 60 years Ernst Gombrich's The Story of Art has been a global bestseller – with more than 8 million copies sold ...

Čítaj viac

64,05 €

Bežná cena Bežne 67,00 €

Ušetríte 4%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Exquisite cloth-bound edition of the classic art-history text – the perfect gift for every art connoisseur and student. For more than 60 years Ernst Gombrich's The Story of Art has been a global bestseller – with more than 8 million copies sold – the perfect introduction to art history, from the earliest cave paintings to art of the twentieth century, a masterpiece of clarity and personal insight. This classic book is currently in its 16th edition and has been translated into more than 30 languages, and published in numerous formats and editions. Now, for the first time, this Luxury Edition is the ultimate gift purchase for all art lovers – a perfect keepsake to treasure, and to inspire future generations.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Story of Art - Ernst H. Gombrich
Neznámy Kimi Räikkönen - Kari Hotakainen
76,01 €
Ušetríte 5,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

24 hodnotení

30
1
0
0
0

Adela M.
4.12.2018
Gombrich je top
Myslela som si, že o dejinách umenia písal len Pijoan. Pch! Pijoan sa môže skryť. Aj keď síce písal o dejinách umenia, ale Gombrich ich poňal ako príbeh. Skutočný príbeh umenia - dejinné súvislosti, dobový estetický aj etický kódex, filozofické reflexie umenia. Táto kniha má to úžasné čaro, že sa k nej budete stále vracať a vždy vám poskytne niečo nové.
Čítaj viac
Nikola
27.7.2018
Vedela som, že to bude dobré. Ale až tak?
Je krásna farebná a prehľadná ale hlavne je geniálne napísaná. Pekne sa to prelína a nadväzuje. Zobrazené umelecké diela v knihe sú zmysluplne vyberané.
Príbeh umenia od Gombricha je (ako) stvorený pre všetkých milovníkov umenia. Ja sa z nej napríklad učím na maturitnú skúšku. A mám z učenia radosť!
Čítaj viac
Katrina
8.10.2012
Názor čitateľa
výborná kniha do zbierky, ale najmä na štátnice a skúšky. Naozaj skvele zhrnutá, dobre sa číta, neobsahuje zbytočné reči ale naopak fakty a príjemne napísané. Skvelá investícia do vzdelania aj bibliotéky ;)
Čítaj viac
Aďa
1.11.2006
Príbeh
Som hrozne rada,že existuje takáto kniha,pretože je úplne užasná.Ja som sa bála,že bude písaná nezáživne,ako niektore ostatne knihy tykajuce sa umenia,ale je to uplne opacne,veľmo dobre sa čita aj chape.takze prachy vrazene do tejto knihy nikdy nelutujem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The Story of Art - Ernst H. Gombrich
Neznámy Kimi Räikkönen - Kari Hotakainen
76,01 €
Ušetríte 5,89 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green