Knihy
E-knihy

Testujme a rozvíjajme svoje dieťa

Od novorodenca do 6 rokov

Vydavateľstvo
Fortuna Libri, 2016
Edícia
Fortuna Praxis

Ste rodič malého dieťaťa a už si ani nepamätáte, kedy ste sa pokojne vyspali? Iste, nie je to nič príjemné, ale skúste sa predsa len zastaviť a uvedomiť si, že čas, keď sa bez vás dieťa nezaobíde, nepohne či nenaje, bude trvať iba niekoľko rokov a že...

Čítaj viac

19,56 €

Bežná cena Bežne 19,90 €

Ušetríte 2%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ste rodič malého dieťaťa a už si ani nepamätáte, kedy ste sa pokojne vyspali? Alebo prečo ho neviete odnaučiť od plienok?
Iste, nie je to nič príjemné, ale skúste sa predsa len zastaviť a uvedomiť si, že čas, keď sa bez vás dieťa nezaobíde, nepohne či nenaje, bude trvať iba niekoľko rokov a že práve tento čas je to najvzácnejšie, čo máte. Nechajte si preto knižnou publikáciou Testujme a rozvíjajme svoje dieťa poradiť, ako ho zvládnuť čo najlepšie.

Kolektív autoriek v zložení – psychologičky, pediatrička a špeciálna pedagogička – vám ponúka publikáciu, vďaka ktorej sa dozviete, ako možno zmysluplne tráviť chvíle so svojimi deťmi. Autorky prezentujú svoj odborný pohľad, čerpajú z dlhoročných skúseností a poradia vám, ako deti testovať a vzápätí rozvíjať ich schopnosti v jednotlivých obdobiach od novorodenca do 6 rokov. Jednotlivé etapy vývinu dieťaťa sú doplnené ilustračnými fotografiami.
V tejto prehľadne členenej publikácii nájdete okrem informácií, ako sa dajú rozvíjať jednotlivé schopnosti dieťaťa, aj námety, ako dosiahnete pokojný spánok bábätka, osvojovanie hygienických návykov, rady a pomoc pri odúčaní od plienok, prehľad hračiek vhodných pre jednotlivé vekové kategórie, inšpirácie na výrobu hračiek či testy na zistenie schopnosti vášho dieťatka. Overte si, či sa vaše dieťa vyvíja správne a kedy je už potrebné vyhľadať odborníka.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Testujme a rozvíjajme svoje dieťa - Mária Šimčáková Tóthová, Petra Arslan Šinková, Monika Antošová, Monika Klapková
Hneď to bude, Anjelik - Igor Bukovský, Katarína Mrázová, Alexandra Frolkovičová
37,30 €
Ušetríte 0,59 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

7 hodnotení

4
1
0
2
0

Lucia
18.3.2018
Testujeme a rozvijame
Mili citatelia, rada by som Vam odporucila tuto knizku.
Je tam vela vynikajucich napadov, ktore obohatili moj cas straveny so synom.
Pomohli mu pri rozvijani jeho jemnej motoriky, pozornosti, ktora mu neskor prispela k optimálnemu zvladnutiu narokov skoly. Zaroven nas pobavila pri tvorbe rôznych veci a napadov. Vrelo odporucam rodicom, ktori zvazuju odklad povinnej skolskej dochadzky podobne ako sme zvazovali my.
Čítaj viac
Andrea
26.1.2017
O ničom
Vôbec nezodpovedá cene, sú v nej len také omáčky, ktoré si človek nájde aj na internete. Lepšia investícia je napríklad Návod na prežitie pre bejby alebo Najšťastnejšie batola v okolí.
Čítaj viac
Anna
22.1.2017
Skvelá
Výborná kniha pre mamičky, lepšiu som zatiaľ nenašla. Konečne som sa prestala trápiť, či moje dieťa robí dostatok vecí na svoj vek. Všetko je dostatočne a zrozumiteľne vysvetlené... Určite odporúčam!!!
Čítaj viac
Iva
9.1.2017
Perfektná...
... a ešte aj úžasná, skvelá a je mi jediné ľúto - že vyšla, až keď mal môj malý rok. Lepšiu knihu o deťoch som doteraz nečítala. Naozaj od narodenia dopodrobna všetko vysvetlené, popísané, plus tie príklady na rozvoj zručností a hry - super! Odporúčam všetkými desiatimi!
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Testujme a rozvíjajme svoje dieťa - Mária Šimčáková Tóthová, Petra Arslan Šinková, Monika Antošová, Monika Klapková
Hneď to bude, Anjelik - Igor Bukovský, Katarína Mrázová, Alexandra Frolkovičová
37,30 €
Ušetríte 0,59 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia