Tajomstvo kvantového života - Frank J. Kinslow
Tajomstvo kvantového života
10,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Frank Kinslow, autor knihy Tajomstvo okamžitého liečenia, vynašiel úžasnú metódu, ktorá je nesmierne jednoduchá, univerzálne účinná a nezávislá na nijakom liečiteľovi alebo učiteľovi – môžete sa ju veľmi rýchlo naučiť sami a využívať ju pri akomkoľvek probléme alebo nepohode. Nevyžaduje si žiadnu špeciálnu prípravu a pôsobí už v priebehu niekoľkých minút. Jedná sa pri nej totiž „len“ o navodenie stavu vnútorného pokoja a čistej radosti, ktorá je základom všetkej existencie.
Prvá časť knihy zopakuje, na čom sa Kinslowova metóda zakladá, ako funguje a ako ju treba robiť. Základom sú pojmy a im zodpovedajúce stavy čisté uvedomenie a kvantové unášanie.
Druhá časť tieto princípy aplikuje na bežný život človeka. Rozoberá sa tu niekoľko základných oblastí: myseľ, telo, vzťahy a „ostatné“. Pri mysli sa stretneme s negatívnymi emóciami a ukážeme si, ako sa ich zbaviť, pri tele sa zas budeme venovať liečeniu bolesti, ale aj zlepšeniu športovej výkonnosti. Vzťahy sú jasné: povieme si niečo o láske a sexe, ale tiež sa pozrieme na to, aký je vlastne dokonalý vzťah a či je možné dosiahnuť ho. Do časti „ostatné“ autor zaradil témy ako spánok a nespavosť, stravovanie, peniaze, deti a cestovanie. Záverečná časť knihy obsahuje často kladené otázky a odpovede na ne.
Čítaj viac
Kúpte spolu
18,59 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
198 g
ISBN
9788081004977
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
251105
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eugenika

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,0 / 5

3 hodnotenia

0
2
0
0
1

Angela Stnčíková
26.12.2016
Tajomstvo kvantového života
Metóda, ktorá sa dá veľmi rýchlo zvládnuť už pri čítaní knihy. Niečo čo máme prirodzene v sebe, len nás na to nikto neupozornil, neukázal nám to. Funguje okamžite a je jednoduchá. A účinná. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
18,59 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev