Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy - Peter Krištofovič, Timy Partners, Podnikateľská Akadémia Petra Krištofoviča, 2016

19,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy

Unikátny vzdelávací balíček známeho podnikateľa a motivátora Petra Krištofoviča, ktorý obsahuje knihu, CD a DVD.

Je tu dlho očakávaná kniha odporúčaní a skúseností z 20-ročnej praxe známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorého český časopis Týden zaradil medzi najbohatších Čechov... Čítať viac

Vydavateľstvo
Timy Partners, Podnikateľská Akadémia Petra Krištofoviča, 2016
Počet strán
152

Je tu dlho očakávaná kniha odporúčaní a skúseností z 20-ročnej praxe známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorého český časopis Týden zaradil medzi najbohatších Čechov a Slovákov... Čítať viac

  • Kniha
  • Slovenčina
Vypredané
Kniha je dostupná v 7 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Naši škriatkovia odporúčajú

Tasmánia - Paolo Giordano, Slovart, 2023

Viac o knihe

Jeden z najlepšie predávaných titulov súčasnosti od podnikateľa a motivátora Petra Krištofoviča „Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy“ sa po vypredaní prvej série vracia do predaja. Všetkých záujemcov určite poteší, že ku knihe, CD a DVD dostanú za tú istú cenu aj úplne nový bonus: MP3 s názvom Univerzita na kolesách (takmer 4hodinový záznam zo vzdelávacieho seminára Preskoč svoje hranice vo formáte MP3 na počúvanie aj do áut). A aj v tomto novom vydaní vás čaká vo vnútri odmena od Petra Krištofoviča navyše: poukaz na motivačný seminár Power Day – Deň plný sily, ktorý každému majiteľovi knihy umožní získať dva lístky na seminár za cenu jedného.

Unikátny vzdelávací balíček známeho podnikateľa a motivátora
Urob tú najlepšiu investíciu, investuj do seba samého a využi 20 rokov úspechu a praktických skúseností vo svoj prospech.
Je tu dlho očakávaná kniha odporúčaní a skúseností z 20-ročnej praxe známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorého český časopis Týden zaradil medzi najbohatších Čechov a Slovákov, v Rumunsku získal ocenenie „Obchodník roka“ a na Ukrajine sa dostal medzi TOP 100 firiem.
Hoci Peter Krištofovič začínal s podnikaním v detskej izbe, vybudoval vďaka vzdelávaniu, sebarozvoju a motivačným seminárom, ktorými prešli desaťtisíce ľudí v piatich štátoch, jednu z najúspešnejších firiem svojho druhu v strednej a východnej Európe.

Kniha - Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy
79 najlepších úvah známeho podnikateľa a motivátora.

CD - Preskoč svoje hranice
Takmer štvorhodinový zvukový záznam z unikátneho motivačného semináru úspešného slovenského podnikateľa a motivátora, ktorý absolvovali desaťtisíce ľudí v piatich rôznych štátoch.

DVD - Power Hour - Hodina plná sily, motivácie a sebarozvoja
Hodinový výber toho najlepšieho z motivačného seminára Preskoč svoje hranice známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorý absolvovali desaťtisíce ľudí v 5 krajinách.

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Čítať viac
Počet strán
152
Rozmer
133×190 mm
Hmotnosť
495 g
ISBN
9788089311897
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
250459
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Timy Partners, Podnikateľská Akadémia Petra Krištofoviča
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,9 / 5

8 hodnotení

5
0
1
1
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Martin Karabinoš
Overený nákup
16.12.2020
Inšpiratívne
DVD a CD sú inšpiratívne na cesty do auta.
Knihu som prečítal na jeden šup. A už som sa k nej aj opäť vrátil, myšlienky v nej sú veľmi dobré.
Odporúčam!
Čítať viac
Simi
Neoverený nákup
18.4.2020
Peter Krištofovič, motivačné knihy
Autor zhŕňa myšlienky z iných kníh. Sem tam sa tam nájde nejaká zaujímavá informácia a odporučenie na knihu. Vyrušuje ma, že autor je neveriaci. Ruší to, že sa odvoláva na vesmír. Ale Boh stvoril život, vesmír, nás, všetko. A čo ma ďalej vyrušuje je to, že stále vedie k tomu, že máme silu hľadať v sebe. Že sme odkázaní sami na seba, hoci nás navádza k tomu, že to zvládneme. Ale sme len ľudia. Často nemáme silu, máme strach, cítime sa sami a tým pádom pod veľkým tlakom.
Preto často ľudia, ktorí si motivačné knihy čítajú, ale idú na motivační víkend, sú nabudení chvíľku.
A pritom. Biblia je plná krásnych povzbudení, prísľubov.. a hovorí nám niečo iné - všetko zvládneme, ALE! tam, kde my už nevládzeme, tam, kde zlyhávame, tam, kde už nevieme, čo ďalej. Tam čaká Ježiš, aby nám pomohol. Tam nám dáva pomocnú ruku. Tam nastupuje Jeho práca. Nehovorí nám, zvládni to sám. Hovorí nám, zvládneme to spolu. Ja som porazil smrť, hriech, bolesť, smútok, neistotu, stres, strach a skrze moje víťazstvo víťazíš aj Ty. Som Ti nablízku. Som tu pre Teba, kedykoľvek ma požiadaš o pomoc. Vystri ku mne ruku a ja som pripravený byť s Tebou vo všetkom, čo robíš, čím prechádzaš, čo Ťa čaká. Zlož to na mňa a ja sa o to postarám.
Čítať viac
Martin
Neoverený nákup
2.4.2020
Bud chces ale nechces - Kniha
Osobne som sa dozvedel veľa zaujímavých informácií ale aj autorových názorov s ktorými som sa nestotožnil, kniha sa ľahko číta, odporúčam ľudom ktorých zaujíma autor a jeho život Čítať viac
Jaroslav Adámek
Overený zákazník
11.9.2017
Názor
Veľmi zaujimavý balík.
Audio CD si puštam uz 2. krat, k tomu DVD s hodinovým seminárom je veľmi prijemné rozšírenie.
Kniha je veľmi zaujímavo spracovaná s úžasnými myšlienkami ktoré mi zmenili v určitých častiach postoj a pohľad.
Môžem len vrelo odporučiť :)
Čítať viac
Michal Zahradníček
Overený nákup
28.10.2016
Názor čitateľa
Vynikajúce, často prelomové myšlienky, ktoré búrajú bežne rozšírené nepravdy Napr. Ak chceš byť výnimočný, posiluj svoje silné stránky. Ak budeš posilovať(dorovnávať) svoje slabé stránky, budeš iba priemer. Čítať viac
Jan
Neoverený nákup
27.10.2016
skvělá knížka, skvělé CD do auta a super DVD. doufám že budou další věci od Petra K. CD v autě poslouchám už po třetí. Stále objevujem nové způsoby myšlení Čítať viac

Recenzie, kritiky

Radšej raz vidieť ako dvakrát počuť... a u Petra platí oboje. Aj veľakrát vidieť, aj veľakrát počuť.
Ján Riapoš, historicky najúspešnejší slovenský paralympionik

Ak ešte Petra nepoznáte, je to škoda. Mala som možnosť niekoľkokrát sa s ním nielen stretnúť, ale aj stáť na jednom pódiu a počúvať ho... Okrem toho, že je múdry, má šarm, charizmu, porozumenie a ctí tradície, rodinu i morálku. Jednoducho fajn chlapík.
Iveta Malachovská, moderátorka

Peter Krištofovič je jediný človek a podnikateľ. Dokázal inšpirovať a priviesť množstvo ľudí k dosiahnutiu ich vlastných snov. To, čo na ňom obdivujem, je, že aj z prehry dokáže urobiť víťazstvo a byť silnou inšpiráciou pre mnohých ľudí.
Andy Winson, tréner, mentor a motivátor

Peter Krištofovič

Čítať viac

„Jeden válečník. Jedna mysl. Jedno poslání.“

Cestou vlka - David Gemmell, 2005
Cestou vlka
David Gemmell