Knihy
E-knihy

Ruský jazyk pre 5. ročník základnej školy - Učebnica

Učebnica môže byť používaná pri vyučovaní začiatočníkov na všetkých typoch škôl a jazykových kurzoch. Sú v nej zohľadnené všetky aspekty vyučovania ruského jazyka, ktorý sa vyznačuje odlišným grafickým systémom. Osvojenie tlačenej a písanej azbuky...

Čítaj viac

6,90 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Učebnica môže byť používaná pri vyučovaní začiatočníkov na všetkých typoch škôl a jazykových kurzoch. Sú v nej zohľadnené všetky aspekty vyučovania ruského jazyka, ktorý sa vyznačuje odlišným grafickým systémom. Osvojenie tlačenej a písanej azbuky technikou čítania a písania jednou z hlavných úloh vyučovania.

Obsah učiva je sprístupnený jednoduchými spôsobmi a postupmi po malých krokoch, aby sa rozvíjali rozumové schopnosti žiakov, ich prirodzený sklon ku hre a súťaživosti, podnecovali ich záujem o učenie a pomáhali zefektívňovať výsledky učebného procesu. Tematické zameranie textov je pestré, zodpovedá témam na rozvoj reči stanoveným učebnými osnovami a rešpektuje požiadavky komunikatívnosti.

Učebný komplex (učebnica, pracovný zošit a audionahrávka - CD) je vypracovaný v súlade so Štátnym vzdelávacím programom a s učebnými osnovami.
(Pracovný zošit a audionahrávka nie sú súčasťou tohto produktu, kúpiť ich môžete samostatne tu: Ruský jazyk pre 5. ročník základných škôl - Pracovný zošit, Ruský jazyk pre 5. ročník základných škôl - CD)
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ruský jazyk pre 5. ročník základnej školy - Učebnica - Elena Kováčiková, Valentína Glendová
Ako sa ľudia hrajú - Eric Berne
15,65 €
Ušetríte 2,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
120
Hmotnosť
254 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
ruský
Vydavateľstvo
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
Rozmer
168×233 mm
ISBN
9788010029976
Naše katalógové číslo
248892

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ruský jazyk pre 5. ročník základnej školy - Učebnica - Elena Kováčiková, Valentína Glendová
Ako sa ľudia hrajú - Eric Berne
15,65 €
Ušetríte 2,15 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia