Xmas
Sila liečivých rastlín - Anna Jakábová
Sila liečivých rastlín
7,95 €
Knihy
E-knihy

Sila liečivých rastlín

Praktické rady záhradkárom

Plat4M Books, 2016
Vydavateľstvo
Plat4M Books, 2016

Akosi symbolicky v čase, keď kvitne väčšina byliniek s liečivými účinkami, vychádza táto kniha o sile a pôsobnosti liečivých rastlín dopestovaných v záhradách či črepníkoch. Nielenže sú krásne, ale môžeme ich využiť v kuchyni pri príprave chutných jedál..

Čítaj viac

7,95 €
Stíhame do Vianoc
(Osobný odber)

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Akosi symbolicky v čase, keď kvitne väčšina byliniek s liečivými účinkami, vychádza táto kniha o sile a pôsobnosti liečivých rastlín dopestovaných v záhradách či črepníkoch. Nielenže sú krásne, ale môžeme ich využiť v kuchyni pri príprave chutných jedál, no predovšetkým nám vo forme čajov, odvarov, sirupov alebo tinktúr dokážu pomôcť pri rôznych chorobách, bolestiach i iných zdravotných problémoch.

Autorkou tejto cennej knižky je prof. Ing. Anna Jakábová, Csc., jedna z najväčších odborníčok na Slovensku s praktickými i teoretickými skúsenosťami v oblasti pestovania a prípravy liečivých rastlín. Odborníčka, ktorá vychovala desiatky a desiatky absolventov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity a autorka viacerých odborných i populárno-vedeckých publikácií. V tejto knihe spojila tradíciu pestovania rastlín s ich úžasnými liečivými účinkami. Popísala zdroje získavania týchto bylín, venuje sa aromatickým druhom a rozdeľuje ich medzi tie, ktoré poskytujú liečivé účinky pri použití listov, kvetov či koreňových častí.

Profesorka A. Jakábová nás učí, kedy rastliny zbierať, ako po zbere upravovať a sušiť. Nechýbajú ani účinné produkty z liečivých bylín a ich spracovanie v domácich podmienkach. V závere navyše porovnáva naše rastliny s rastlinami tradičnej čínskej medicíny.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sila liečivých rastlín - Anna Jakábová
Zrkadlo - Táňa Keleová-Vasilková
17,74 €
Ušetríte 2,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
112
Hmotnosť
208 g
Rok vydania
2016
Väzba
flexi väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Plat4M Books
Rozmer
135×190 mm
ISBN
9788089642304
Naše katalógové číslo
247007

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sila liečivých rastlín - Anna Jakábová
Zrkadlo - Táňa Keleová-Vasilková
17,74 €
Ušetríte 2,11 €

„Ak stretnete výnimočného človeka, mali by ste sa ho opýtať, aké knihy číta.“

Ralph Waldo Emerson