Knihy
E-knihy

Tričko „Späť na Stromy“

  Kompot, 2016
  Na sklade
  Výrobca
  Kompot, 2016

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek.
  Oblečte sa do Tomášových aforizmov z oceňovaných zbierok aforizmov a epigramov Ale a Bodaj bi! o ktorých Tomáš Janovic napísal, že "pokračujú v tom, čo u nás začali Lasica a Satinský.

  K dispozícii sú dva motívy - tričko „Bodaj, bi!“ pre snílkov a tričko „Späť na stromy“ pre všetkých, ktorí sa netvária, že pojedli všetku múdrosť sveta. Každé si môžete kúpiť aj v cenovo výhodnom balení s knihou., aby ste sa mohli farebne zladiť pred príchodom do kaviarne.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rok vydania
  2016
  Naše katalógové číslo
  246941

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Na kúrenie je najlepšie staré drevo, na pitie staré víno, na dôverné rozhovory starí priatelia a na čítanie starí autori.“

  Francis Bacon