Knihy
E-knihy

Kniha Bodaj bi! & Tričko „Bodaj, bi!“

Dámske

  Kompot, 2014
  Výrobca
  Kompot, 2014

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek.
  Oblečte sa do Tomášových aforizmov z oceňovaných zbierok aforizmov a epigramov Ale a Bodaj bi! o ktorých Tomáš Janovic napísal, že "pokračujú v tom, čo u nás začali Lasica a Satinský.

  K dispozícii sú dva motívy - tričko „Bodaj, bi!“ pre snílkov a tričko „Späť na stromy“ pre všetkých, ktorí sa netvária, že pojedli všetku múdrosť sveta. Každé si môžete kúpiť aj v cenovo výhodnom balení s knihou., aby ste sa mohli farebne zladiť pred príchodom do kaviarne.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rok vydania
  2014
  Naše katalógové číslo
  246893

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia