Knihy
E-knihy

Zázračná detoxikácia

Surová strava a bylinky pre komplexnú regeneráciu buniek

Citadella, 2016
Vydavateľstvo
Citadella, 2016

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností a uzdravovania tisíciek pacientov trpiacich od nadváhy až po rakovinu odhaľuje svoj vlastný liečebný systém – zázračnú detoxikáciu.

V tejto knihe nájdete:
• Všetko o detoxikácii, vrátane odpovedí na otázky: Prečo detoxikovať? Kedy detoxikovať? Čo možno od detoxikácie očakávať? Ako detoxikácia funguje a ako dlho trvá?
• Vysvetlenie, ako používať konkrétne surové potraviny a bylinky na očistu a ozdravenie každého orgánu a systému a napravenie nerovnováhy v tele.
• Podrobnosti o vzájomnom prepojení tela, mysle a duše potrebné pre dosiahnutie celoživotného zdravia.
• Zásady zázračného detoxikačného stravovania a informácie o tom, ako si ich osvojiť a vniesť do života.
• Nespočetné množstvo ľahko použiteľných odkazov: zoznamy byliniek, recepty na bylinné zmesi, prehľad vlastností jednotlivých potravín, minerálov, fytochemikálií a bunkových solí a iných dôležitých látok, recepty využívajúce živé potraviny, všeobecné usmernenia a návody; a rozsiahly glosár a bibliografiu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázračná detoxikácia - Robert Morse
Kvety pre Algernona - Daniel Keyes
26,43 €
Ušetríte 3,46 €

Recenzie, kritiky

Jedna vec, ktorÚ VIEM O Dr. MorseM S URČITO SŤOU, je, že jeho skutky sa zhodujú s jeho slovami. Táto úžasná kniha vás krok za krokom prevedie každým aspektom detoxikácie a budovania celkového zdravia a vitality. Je studnicou informácií ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorý sa usilujú žiť zdravo už nejaký čas. - DAVID WOLFE, generálny riaditeľ: www.rawfood.com, autor kníh Úspešná slnečná diéta a Strava pre krásu

Veľmi praktická kniha plná informácií. Prostredníctvom vzdelávania pomáha ľuďom pomôcť samým sebe a dlhodobo podporovať vlastné celkové zdravie. Existuje snáď lepší spôsob služby Pánovi, ako vzdelávanie ľudí? - GARY L. AXLEY, N.M.D., D.O.; rektor Južnej univerzity naturopatickej medicíny.

Táto kniha je výsledkom dôkladného výskumu. Mala by patriť do knižnice každého odborníka i laika. Je predurčená na to, aby sa stala klasikou. - DONALD VESSER BODEEN, D.C., Ph.D.

ČÍTANIE TEJTO KNIHY je spirituálnym, mentálnym a fyzickým požehnaním pre dokonalé telesné zdravie. Vďaka, Dr. Morse, za túto úžasnú knihu! - DR. ED DAVID, N.D., Centrum zdravotného vzdelávania

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Detox Miracle Sourcebook
Rozmer
190×248 mm
ISBN
9788081820380
Naše katalógové číslo
245442
Počet strán
385
Hmotnosť
787 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Citadella

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0

audrey
22.8.2016
novodobá učebnica zdravého životného štýlu
Kniha Dr. Morseho Zázračná detoxikácia by sa mala používať ako učebnica biológie človeka a zdravého životného štýlu na všetkých typoch škôl. Všetko, čo je v nej uvedené, je podložené dlhoročnou praxou jej autora.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázračná detoxikácia - Robert Morse
Kvety pre Algernona - Daniel Keyes
26,43 €
Ušetríte 3,46 €

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson