Vianoce
Zázračná detoxikácia - Robert Morse
Zázračná detoxikácia

15,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Zázračná detoxikácia - Robert Morse
Zázračná detoxikácia - Robert Morse

Zázračná detoxikácia

Surová strava a bylinky pre komplexnú regeneráciu buniek

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr.... Čítať viac

Vydavateľstvo
Citadella, 2016
Počet strán
385

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

15,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Stíhame do Vianoc

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností a uzdravovania tisíciek pacientov trpiacich od nadváhy až po rakovinu odhaľuje svoj vlastný liečebný systém – zázračnú detoxikáciu.

V tejto knihe nájdete:
• Všetko o detoxikácii, vrátane odpovedí na otázky: Prečo detoxikovať? Kedy detoxikovať? Čo možno od detoxikácie očakávať? Ako detoxikácia funguje a ako dlho trvá?
• Vysvetlenie, ako používať konkrétne surové potraviny a bylinky na očistu a ozdravenie každého orgánu a systému a napravenie nerovnováhy v tele.
• Podrobnosti o vzájomnom prepojení tela, mysle a duše potrebné pre dosiahnutie celoživotného zdravia.
• Zásady zázračného detoxikačného stravovania a informácie o tom, ako si ich osvojiť a vniesť do života.
• Nespočetné množstvo ľahko použiteľných odkazov: zoznamy byliniek, recepty na bylinné zmesi, prehľad vlastností jednotlivých potravín, minerálov, fytochemikálií a bunkových solí a iných dôležitých látok, recepty využívajúce živé potraviny, všeobecné usmernenia a návody; a rozsiahly glosár a bibliografiu.
Čítať viac
Originálny názov
The Detox Miracle Sourcebook
Počet strán
385
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
190×248 mm
Hmotnosť
787 g
ISBN
9788081820380
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
245442
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Citadella
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5

5 hodnotení

1
0
2
2
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Jan Novák
3.1.2022
Robert Morse, N.D. Zázračná detoxikácia
Robert Morse, N.D. : Zázračná detoxikácia
Dobrý deň,
videl som aj českú digitálnu formu knihy a tak som dosť sklamaný z vydavateľstva Citadela. Zviedla ma farebná titulná stránka knihy, v kamennej predajni by som Citadelu nekúpil. Nemôžem sa zbaviť dojmu, že zámer bol predovšetkým zarobiť. Veľa prázdneho miesta, text rozťahaný, ob riadok, stráca sa prehľadnosť, nadpisy obrovské pre „nevidiacich“, oddelenie kapitol s rovnakou „prázdnou“ slabo zelenou stránkou s jednofarebnou zeleninou, ovocím, hubami. Autor zdôrazňuje pôsobenie aj farieb a preto je pri začiatku každej kapitoly cez časť stránky sivý obrázok zeleniny, ovocia, aj ostatné obrázky sú sivé. Tlačové chyby namátkovo, testy IgA – M uvádzané 1gA - M, krvné skupiny máme nové ABO nie A,B,0, prehodené stĺpce JEDNOTKY – ROZPATIE u testu krvi, zlé indexovanie 10-3 proti 10-3, nevysvetlené jednotky z USA (chýba odborná korektúra) a poznámka že každé laboratórium má iné medzné hodnoty, posunuté stránkovanie v obsahu u doplnkov.

Nemám rád expresívne výrazy ako je zázračný, detoxikáciu dnes chápem viac ako odstraňovanie produktov živých patogénov aj keď ide o všetky nečistoty, čo do tela nepatrí. Aj tak to voláme všeobecne ako liečenie, proti ktorému názvu autor protestuje, ale ho aj užíva. Záver knihy : „Existuje len jedna skutočná liečebná metóda..detoxikácia“. Na str.14 „Existuje šesť spôsobov ako sa stať zdravým a vitálnym, alebo chorým a slabým“ a na str.17 už pridávame na „desať spôsobov ako dosiahnuť úspech“. Niacinamid nie je vitamín B6 ale forma B3, v glosári mi chýbajú Markery, pre lekárov bežný termín. Chýba mi v tabuľke posudok vzťahu škroby - ovocie, bielkoviny - ovocie. Ako veľkú majú Američania šálku? Ako sa vyrobí tinktúra akej koncentrácie a aký objem má kvapátko, keď ho potrebujem plné 6x denne?
Za tridsať rokov práce sa určite nazbierajú všelijaké zaujímavé poznatky a autor sa chváli, že celý svet uznáva jeho úspechy. Prečo dodnes nemáme jeho riešenie rakoviny. Ako dostať a kde kilo imunity? Senzibil teda asi nebol.
Keď hľadáte radu na svoj konkrétny problém, nájdete väčšinou iba obecné možností riešenia problému, našej acidózy, prostredníctvom surovej stravy a byliniek. Novo vzniknutým „veriacim“ vegánom zabudol autor pripomenúť zvýšenú potrebnú starostlivosť o vitamín B12.
Aj tak rad spomínaných oblastí a názorov je prínosom pre väčšinu z nás. Pokiaľ hľadáte závislosti a súvislosti v liečení, môže vám pomôcť iný názor. Autorovo sledovanie prírodných dejov v nás alopatická medicína opustila už dávno a tak si užívame viac ako 200 rokov vírusov chrípky a rad nepotrebných vakcinácií.
Urobiť si názor na knižku so širokým spektrom riešených problémov je dosť náročné a sme každý iný. Vďaka za snahu o prirodzenú liečbu.
Ing. Jan Novák
Čítať viac
Adriana
30.10.2019
Zazracna detoxikace
Je to kniha, ktora mi zmenila život. Odporúčam ju každému, komu záleží na svojom zdraví a zdraví svojej rodiny. Čítať viac
audrey
22.8.2016
novodobá učebnica zdravého životného štýlu
Kniha Dr. Morseho Zázračná detoxikácia by sa mala používať ako učebnica biológie človeka a zdravého životného štýlu na všetkých typoch škôl. Všetko, čo je v nej uvedené, je podložené dlhoročnou praxou jej autora. Čítať viac

Recenzie, kritiky

Jedna vec, ktorÚ VIEM O Dr. MorseM S URČITO SŤOU, je, že jeho skutky sa zhodujú s jeho slovami. Táto úžasná kniha vás krok za krokom prevedie každým aspektom detoxikácie a budovania celkového zdravia a vitality. Je studnicou informácií ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorý sa usilujú žiť zdravo už nejaký čas. - DAVID WOLFE, generálny riaditeľ: www.rawfood.com, autor kníh Úspešná slnečná diéta a Strava pre krásu

Veľmi praktická kniha plná informácií. Prostredníctvom vzdelávania pomáha ľuďom pomôcť samým sebe a dlhodobo podporovať vlastné celkové zdravie. Existuje snáď lepší spôsob služby Pánovi, ako vzdelávanie ľudí? - GARY L. AXLEY, N.M.D., D.O.; rektor Južnej univerzity naturopatickej medicíny.

Táto kniha je výsledkom dôkladného výskumu. Mala by patriť do knižnice každého odborníka i laika. Je predurčená na to, aby sa stala klasikou. - DONALD VESSER BODEEN, D.C., Ph.D.

ČÍTANIE TEJTO KNIHY je spirituálnym, mentálnym a fyzickým požehnaním pre dokonalé telesné zdravie. Vďaka, Dr. Morse, za túto úžasnú knihu! - DR. ED DAVID, N.D., Centrum zdravotného vzdelávania

Čítať viac

„Do rodiny sa narodíš, do priateľstva vstúpiš. Časom zistíš, že s niektorými je lepšie sa rozísť. Iní stoja za každé riziko. “