Knihy
E-knihy

Súmrak európskej civilizácie

Barbari sa zmocňujú Európy

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Inštitút národnej politiky, 2016

„Európania sú rasisti. Už sa teším na deň, keď budú Európania v menšine. Až potom budeme slobodní a bez predsudkov“. Cecília Malströmová, komisárka EÚ. Genocída Európanov a zničenie ich národov...

Čítaj viac

5,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Európania sú rasisti. Už sa teším na deň, keď budú Európania v menšine. Až potom budeme slobodní a bez predsudkov“. Cecília Malströmová, komisárka EÚ.
Genocída Európanov a zničenie ich národov je takto dokázateľne oficiálnou súčasťou budovania multikultúrnej rasovo a kultúrne rozmanitej „tolerantnej“ spoločnosti. Ústredná téma predkladanej knihy, multikulturalizmus, je oficiálnou ideológiou Európskej únie, preto treba citát pani komisárky vnímať doslovne. Čitateľ pochopí, z akého hodnotového základu táto ideológia vychádza a prečo sa jej skutočným, nie deklarovaným, poslaním stala genocída Európanov a ľudí európskeho pôvodu.
Multikulturalizmus je barbarská antieurópska a antibelošská rasistická neomarxistická ideológia, ktorá prevzala marxistický koncept utláčania. Útočí na majoritnú kultúru Európanov, lebo za útlak imigrantov a minorít považuje požiadavku Európanov aby sa prispôsobili ich majoritnej kultúre. Za takýto útlak sa považuje dokonca aj požiadavka Európanov, aby oni sami mohli vo svojich krajinách žiť podľa svojich vlastných kultúrnych zvyklostí. Nesúhlas Európanov s takouto úpravou medzikultúrnych a medzirasových vzťahov nazývajú prívrženci ideológie multikulturalizmu paradoxne rasizmom, diskrimináciou, xenofóbiou, skrátka extrémizmom páchaným Európanmi na imigrantoch a minoritách. Ideologicky vymyslený „rasový, sociálny a kultúrny útlak“ Rómov je tak hlavný dôvod šikanovania majoritnej spoločnosti na Slovensku zo strany Bruselu a naň prepojených mimovládnych organizácií.
V rámci projektu EuroMed plánuje Brusel prisťahovanie 50 až 80 miliónov moslimov do Európy, čo je akt otvorenej prípravy zločinu genocídy na Európanoch anulujúci všetky výhody z európskej integrácie. Postoje Bruselu k invázii ilegálnych neeurópskych migrantov potvrdzujú, že realizácia tohto zločinného plánu sa už naplno rozbieha, len je kamuflovaná humanistickými heslami a moralizovaním o historickej zodpovednosti Európy za stav v jej bývalých kolóniách, a tým aj jej povinnosti týchto migrantov prijímať. V knihe sa čitateľ dozvie, čo spôsobilo taký intelektuálny, kultúrny a morálny úpadok Európanov, že svoje krajiny a kontinent nechajú odovzdane kolonizovať hordami barbarov z bývalých kolónií bývalých európskych mocností.

Dôležité upozornenie pre čitateľa

V knihe som spracoval náročnú tematiku, ktorá spadá do pomedzia literatúry faktu a politológie. Pomerne náročný text som preto spestril a odľahčil viac ako sto článkami, ktoré si čitateľ môže otvoriť cez hypertextové prepojenie. Čitateľ tým ako bonus dostáva prístup k ilustrácii tematiky v rozsahu porovnateľnom so samotnou knihou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Súmrak európskej civilizácie - Pavel Fendek
Rozhodnutie - Michaela Zamari
14,89 €
Ušetríte 4,16 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
244877
Rok vydania
2016
Vydavateľstvo
Inštitút národnej politiky

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
0
0
1

adam
1.11.2016
Príklad post-faktuálneho videnia sveta.
Táto "kniha" je klasický príklad toho, že žijeme v post-faktuálnej dobe. Takéto "VEĽDIELO" vznikne vtedy, keď autor zmieša neznalosť pojmov, s ktorými pracuje, neznalosť kontextov historických súvislostí udalostí, ktoré opisuje a ich výklad a výber faktov, ktorými podopiera svoje tvrdenia prispôsobí tak, aby zapadli do jeho (jemne povedané) zvláštneho videnia sveta. Tento text je klasický príklad toho, že dnes na písanie textov, ktoré sa tvária ako odborné, nepotrebujete odbornosť. Fakty vraj už nie sú podstatné, podstatný je len názor, ktorý autor má...
Čítaj viac
Vlado
30.12.2016
Názor čitateľa
Za bezobsažnú recenziu mínus a jedna otázka k tomu: máte dojem, že multikulturalizmus je dobrá a prospešná vec, ako nás o tom uisťujú politici, médiá a tretí sektor?
Čítaj viac
Rene Kostalik
8.8.2016
Kniha vypredaná - žiadam dotlač
Bohužiaľ, recenziu by som rád pridal ihneď, ako budem mať možnosť si ju kúpiť a prečítať.V danom momente však nie je dostupná, a preto dúfam, že bude umožnená a zrealizovaná dotlač.
Čítaj viac
Slavomír
5.10.2016
Názor zákazníka
Papierová kniha sa predáva na trhu.
Čítaj viac
Marek
7.1.2016
veľdielo a povinné čítanie
Toto je absolútne prelomová kniha. Obsahuje perfektne vysvetlenú ideológiu multikulturalizmu a ďalších "izmov", ktoré sú súčasťou tzv. kultúrneho socializmu, ako ho autor nazýva. Úplne jasne a bez politickej korektnosti sú tu uvedené a vysvetlené veci tak, ako sa majú. Autor otvorene hovorí o genocíde Európanov, ich civilizácie a bielej rasy, poukazuje na Frankfurtskú školu ako na zdroj zhubnej neomarxistickej ideológie, z ktorej tieto zvrátenosti pochádzajú a varuje pred následkami pokračovania súčasnej politiky Európskej únie. Hoci kniha vyznieva celkovo dosť pesimisticky, autor uvádza aj možné riešenia, ako zo súčasnej situácie von. Či sa Európania prebudia alebo nie sa uvidí. Túto knihu by si mal prečítať absolútne každý uvedomelý občan, každý nacionalista, každý volič štandardných i neštandardných strán, každý pravodláskar, pseudohumanista i filantrop. Dávam 100% hodnotenie. Odporúčam!!!
Čítaj viac
Adam
1.11.2016
Názor zákazníka
Túto recenziu asi písal sám autor knihy. On totiž používá takéto formulácie :-)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Súmrak európskej civilizácie - Pavel Fendek
Rozhodnutie - Michaela Zamari
14,89 €
Ušetríte 4,16 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green