Six of Crows - Leigh Bardugo

11,50 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Six of Crows - Leigh Bardugo
Six of Crows - Leigh Bardugo

Six of Crows

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, ... Čítať viac

4,7 371 hodnotení
1. diel série
Six of Crows
Vek
14+
Vydavateľstvo
Orion, 2016
Počet strán
512

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, ... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

11,50 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Ďalšie knižné vydania (7)
Six of Crows - Leigh Bardugo
Brožovaná väzba
Angličtina, 2021
Na sklade

10,95 €


Six of Crows - Leigh Bardugo
Pevná väzba
Angličtina, 2018
Na sklade

20,50 €


Vrania šestka - Leigh Bardugo
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2017
Na sklade

11,95 €


Šest vran - Leigh Bardugo
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2022
Na sklade

19,99 €


Six of Crows - Leigh Bardugo
Pevná väzba s prebalom
Angličtina, 2015
Vypredané

Šest vran - Leigh Bardugo
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2021
Vypredané

Šest vran - Leigh Bardugo
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2017
Vypredané

Ďalšie knižné vydania

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, Six of Crows is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore. Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at a deadly heist that could make him rich beyond his wildest dreams - but he can't pull it off alone. A convict with a thirst for revenge. A sharpshooter who can't walk away from a wager. A runaway with a privileged past. A spy known as the Wraith. A Heartrender using her magic to survive the slums. A thief with a gift for unlikely escapes. Six dangerous outcasts. One impossible heist. Kaz's crew is the only thing that might stand between the world and destruction - if they don't kill each other first.
Čítať viac
Počet strán
512
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
32×200 mm
Hmotnosť
418 g
ISBN
9781780622286
Rok vydania
2016
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
244802
Jazyk
angličtina
1. diel série
Six of Crows
Vydavateľstvo
Orion
Pre koho
young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
36,45 €

Hodnotenia

4,7 / 5

371 hodnotení

296
54
12
4
4

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
Ester Vecerna
zamestnanec
19. marca 2017

Prvych par kapitol moze cloveka trochu nudit ale ked sa dostanete na scenu kde sa prvy krat objavi Kaz Brekker ocitnete sa v uplne inom svete ktory vas uz nepusti. Uzasne napisane, s nadhernym vyuzitim jazyka a prirovnani. Vety do seba zapadaju ako hodinky a dej aj prostredie vas okamzite uputa. Co vsak bol pre mna hlavny dovod preco ma tato mala seria tak uchvatila su vyborne napisane postavy na ktore tak lahko nezabudnem. Kazdy si oblubi minimalne 5 zo 6 hlavnych postav si myslim a bude im az do uplneho konca fandit. Velmi dobre citanie ktore odporucam kazdemu kto ma rad trochu temna, historickeho fantasy, zlodejin a ocarujucich vyvrhelov.

Čítať viac
Martinus
13
Skaza - Anthony Reynolds
Práve čítam
Skaza

23 rokov - dcéra a sestra, študentka angličtiny a histórie, milovníčka hudby, filmov a kníh, cestovateľka

Barbora Jesenská
zamestnanec
10. apríla 2018

Už na prvý pohľad pútavý obal naznačil zaujímavý príbeh. Kniha svoj prísľub splnila a ja som sa od príbehu šiestich jedinečných postáv nemohla odtrhnúť. Autorke sa podarilo vytvoriť úžasný nový svet s vlastnou mytológiou a kultúrou. už teraz sa teším na ďalší príbeh zo sveta Gríš.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

4
Čepeľ tajomstiev - Tricia Levenseller
Práve čítam
Čepeľ tajomstiev

Som obyčajne neobyčajné dievča, ktoré miluje čítanie kníh. Rada sa v nich strácam pred realitou a nachádzam čarovné príbehy, fantastické svety či krásne myšlienky. A okrem toho veľmi rada píšem recenzie na mnou prečítané knihy, a delím sa o svoje názory s ostatnými :-) Môj Instagram @ja_a_kniha1 (recenzie kníh).

Nina Rusňáková
Overený zákazník
16.11.2022
Úžasne pozamotávaný fantasy príbeh
Začiatok Vranej šestky sa mi zdal pridlhý a nevedela som, čo od tejto známej knihy mám očakávať... Avšak postupne som sa do tohto príbehu začítala viac a začal ma aj oveľa viac baviť. Pribúdalo tu množstvo nečakaných zvratov a zápletiek, pričom do konca knihy si nie ste celkom istý, ako sa sa to skončí. Na tomto príbehu ma zaujali aj hlavné postavy. Boli odlišné, každá jedna z nich mala inú minulosť či charakter. Avšak boli napísané skvelo a čitateľov majú čím zaujať. A aj keď im išlo o život dokázali z toho urobiť super časť alebo rozhovor. A napokon je tu svet gríš, ktorý autorka veľmi zaujímavo preplietla a znova som obdivovala, ako autori dokážu vymyslieť a napísať takéto fantasy knihy... Odporúčam všetkým milovníkom fantasy :-) Čítať viac
Lou
Neoverený nákup
22.11.2022
Ahoj! A je tá kniha v angličtine? Ďakujem za odpoveď! Čítať viac
Ai
Neoverený nákup
8.11.2022
The best book I've ever read and I'm not even kidding
Well, how do I start I picked this book up randomly at a bookstore just because of the back description, I didn't expect a lot from it and the first chapter seemed unnecesserily boring and confusing but when I read more I discovered how much I got attached to the characters, the plot is great and the twists just mind-blowing! I'm unable to express how much love has been created inside of me towards this book! I definetly recommend, I missed the dualogy already the following day of the day I'd finished it, if I'm being honest my favourite character ended up being Jesper and I love the ship of him and Wylan who's one of the most relatable male characters or at least in my point of view Čítať viac
2
6.11.2022
Fantastická kniha
Túto knihu som si hneď zamilovala (veľkú zásluhu na tom má Kaz Brekker). Táto kniha je veľmi pekne napísaná a pri každej novej kapitole som dostávala mierne šoky z toho čo sa tam práve stalo. Je plná neočakávaných vecí a dokáže ťa odtrhnúť od reality veľmi rýchlo. Ak ste fanúšikom fantasy tak vám odporúčam túto fantastickú knihu. Čítať viac
1
16.10.2022
Super kniha
Nemám prečítaných veľa fantasy kníh no Vraniu šestku som si vybrala v kníhkupectve len tak náhodne a hneď od začiatku ma kniha bavila aj keď na začiatku som bola trochu mimo a nevedela som co sa tam dialo :D. No hned v druhej kapitole som sa dostala do príbehu a neskutočne ma bavil. Všetky postavy sú úžastné a niečim zaujímave. Naozaj odporúčam. Väčšina ľudí hovorí že by sa táto kniha mala prečítať až po trilogí Tieň kostí, no podľa mňa je úplne v poriadku ak začnete touto knihou Čítať viac
8
30.9.2022
Z tejto knihy som mala veľmi zmiešané pocity. Väčšia časť pre mňa bola hrozne nudná, plná zdĺhavých opisov. Zaujímavé pasáže boli len na pár stránkach. Príliš veľa mien, ktoré sa plietli. Pri čítaní som sa musela naozaj veľmi sústrediť, aby som nestratila niť. Najzaujímavejšie pre mňa boli dialógy medzi postavami a tých tiež nebolo práve veľa. Určite som už čítala lepšie knihy z tohto žánru. Čítať viac
10
5.9.2022
Ďalšia famózna séria
Na oko séria o skupinke ľudí, podvodníkov, zdanlivo bez akýchkoľvek spoločných záujmov, ktorých spája nesplniteľná úloha. V dvoch knihách sa postupne odkrýva životný príbeh jednotlivých postáv, ktoré na začiatku vystupujú spôsobom, ktorý vás môže pobaviť, ohúriť alebo aj úplne znechutiť. Najmä v prípade chladnokrvného prístupu, "veliteľa" tejto partičky, Kaza Brekkera. Ale je skutočne len bezcitným mladým chalaniskom, prezývaným Špinavec, z pochybnej štvrte v Ketterdame, zo Suda? Alebo za tou vycibrenou brilantnou mysľou nájdeme aj kus citu. Prečo má Jesper potrebu neustále neskutočne riskovať? Nájdu k sebe nejakú cestu Nina s Mathiasom, ktorí si navzájom pomohli prežiť, keď nebola iná možnosť, keď sú od nepamäti vychovávaní vo vzájomnej nenávisti, už len preto, čím a odkiaľ sú? Ostane Inej navždy len Prízrakom, neviditeľné dievča, verné svojím svätým? Či Wylan navždy outsiderom len preto, že je kupeckým synom?
Ako ďaleko sa dá zájsť s vidinou pomsty?
Postupne zisťujeme, že možno za tvrdou maskou a skameneným srdcom, či za neustalým vtipkovaním, môžu byť skryté mnohé rany a strachy. Že medzi láskou a nenávisťou je skutočne tenká čiara. Že zo strachu pred niečím, čo nie sme schopný pochopiť, môžme zatracovať dobro a snažiť sa ho zničiť. Zisťujeme, že chamtivosť nemá hraníc, keď vďaka nej ste ochotný riskovať životy iných. Ale aj to, že niekedy tá chamtivosť môže skrývať dobré srdce, ktoré dokáže napriek všetkej bolesti milovať.
Aký to je však život, keď musíte robiť aj to, čo sa vám prieči, lebo proste chcete prežiť a nemáte na výber?
Knihy sú úžasne napísané, hoci začiatok bol, pre mňa, trochu ťažkopádny, však veľmi rýchlo som sa opäť zahĺbila, tentokrát nielen do sveta gríš, ale aj najväčšej "spodiny" z opačnej strany, ktorej jediným prianím je žiť, napriek ich zlodejským a podvodníckym praktikám, ako tak slušný život, a hlavne prežiť.
Autorka odviedla opäť úžasnú prácu, kde už keď si myslíte, že viete ako to bude pokračovať, príde zvrat a vy sa s tým musíte zmieriť.
Čítať viac
7
26.8.2022
5/5
Túto knihu som si kúpila kvôli výborným recenziám. Bála som sa, že som prestrelila, keďže tento štýl nezvyknem čítať. Ale!!! Je výborná. Hneď som si kúpila aj dvojku, ktorú práve čítam.
Autorka vymyslela tak komplexný, zaujímavý, pútavý príbeh že som zostala milo prekvapená. Úplne mi to rozšírilo obzory a veľmi sa teším na viacero takýchto príbehov, keďže toto bola moja prvá, a určite nie posledná kniha od nej.
Čítať viac

Kúpte spolu
36,45 €

„Nie každý kto blúdi je stratený.“

Společenstvo prstenu - J.R.R. Tolkien
Společenstvo prstenu
J.R.R. Tolkien