Knihy
E-knihy

Dia šlabikár

Dibuk, 2016
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Dibuk, 2016

Diabetes je ochorenie, ktorého liečbu vie pacient výrazne ovplyvniť. Má viacero typov. Diabetes mellitus 1.typu je ochorenie (neodborne označované aj ako detská cukrovka), za ktorého vznik pacient nemôže, ale od okamžiku ochorenia...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Diabetes je ochorenie, ktorého liečbu vie pacient výrazne ovplyvniť. Má viacero typov. Diabetes mellitus 1.typu je ochorenie (neodborne označované aj ako detská cukrovka), za ktorého vznik pacient nemôže, ale od okamžiku ochorenia až do konca života musí niektorým spôsobom telu dodávať inzulín.
Projekt Dia šlabikár 2 prináša pacientom a ich rodinám súhrn skúseností a rád rodičov detí s diabetom, lekárov a ostatných odborníkov o tom, ako sa naučiť s diabetom žiť a dosiahnuť takmer normálnu kvalitu života. Cenné rady si v ňom však nájdu nielen všetci diabetici, ale aj ľudia preferujúci zdravý štýl života.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
244186
Rok vydania
2016
Vydavateľstvo
Dibuk

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green