Knihy
E-knihy

O krok vpredu

Severský triler

Marenčin PT, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2016
7. diel série
Komisár Wallander

Traja mladíci usporiadajú oslavu na čistinke v prírodnej rezervácii v Hagestade. Prezlečú sa do kostýmov, venujú sa tajným hrám, no za stromom na nich striehne neznáma osoba a večierok sa skončí katastrofou...

Čítaj viac

11,90 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 14%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Traja mladíci usporiadajú oslavu na čistinke v prírodnej rezervácii v Hagestade. Prezlečú sa do kostýmov, venujú sa tajným hrám, no za stromom na nich striehne neznáma osoba a večierok sa skončí katastrofou. Na policajnej stanici v Ystade vládne uhorková sezóna. Kurt Wallander chce prejsť na zdravší životný štýl, no jedného dňa nájdu zavraždeného policajta a jedinou stopou je fotografia mladých ľudí v dobovom oblečení a snímka neznámej ženy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
O krok vpredu - Henning Mankell
Kým príde mráz - Henning Mankell
24,80 €
Ušetríte 5,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Steget efter
Rok vydania
2016
Počet strán
448
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
243723

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

12 hodnotení

16
1
0
0
0

14.8.2017
Mankell
...opäť ukázal, že je pán spisovateľ. O krok vpredu je výborná detektívka, ktorá sa naplno venuje vyšetrovaniu. To, čo mnohé vydavateľstvá prezentujú ako TOP severské krimi nájdeme práve u tohoto spisovateľa, ktorý nepotrebuje žiadne zlaté, či strieborné nálepky s nápisom bestseller. Mankell donúti čitateľa otáčať stranu za stranou. Kniha je čistokrvné, podotýkam čistokrvné pátranie a vyšetrovanie do úplných detailov. Žiadne nudné opisy vzťahovm žiadne odbočky na míle vzdialené od deja ale čistý, priamočiary dej. Ak chcete plnohodnotnú detektívku, siahnite po tejto knihe. Ak Vás zaujímajú metódy vyšetrovania a švédske prostredie, siahnite po tejto knihe. Ak máte radi Wallandera, na 100% nebudete sklamaní.
Čítaj viac
Katarína Šimončičová
3.7.2016
Názor čitateľa
Mankell opäť nesklamal, kniha je vynikajúca. Pri štyroch deťoch čas na čítanie hľadám len ťažko, no o to viac som sa na každú voľnú chvíľu s Mankellom tešila :-). Dobrý príbeh, dobrá gradácia, kniha nemá žiadne nudné alebo nezáživné pasáže, výborné čítanie od začiatku do konca.
Čítaj viac
V.
8.6.2016
Názov knihy
Ako dokáže vydavateľstvo preložiť názov knihy, ktorá znie aj v švédskom origináli ako krok pozadu O krok vpredu? To už ani nehovorím o tom, že je to názov, ktorý je presne proti príbehu celej knihy. No nič .... u nás sme asi vo všetkom vždy o niečo vpredu. Takže hurá všetci za nami!
Čítaj viac
14.8.2017
Názor čitateľa
O krok vpredu bol Svedberg predsa :), náhodou sa to na knihu hodí, zapadlo to do kontextu celkom fajn....
Čítaj viac
bonnie
19.7.2016
Názor čitateľa
dobrá pripomienka, aj keď sa netýka obsahu a kvality diela
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
O krok vpredu - Henning Mankell
Kým príde mráz - Henning Mankell
24,80 €
Ušetríte 5,00 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia