Vianoce
Originálni - Adam Grant
Originálni

13,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Originálni - Adam Grant
Originálni - Adam Grant

Originálni

Ako neprispôsobiví hýbu svetom

Autor medzinárodného bestselleru Dávať a brať a najmladší profesor na prestížnej škole podnikania vyvracia mýtus, že najúspešnejší podnikatelia sú rodení vodcovia, ktorí sa... Čítať viac

Vydavateľstvo
Citadella, 2016
Počet strán
359

Autor medzinárodného bestselleru Dávať a brať a najmladší profesor na prestížnej škole podnikania vyvracia mýtus, že najúspešnejší podnikatelia sú rodení vodcovia, ktorí sa bezhlavo vrhajú do rizika. Kniha Originálni čitateľom ukáže, ako môže ktokoľvek... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

13,90 €

Posielame do piatich dní
Stíhame do Vianoc
Ďalšie knižné vydania (5)
Originals - Adam Grant
Brožovaná väzba
Angličtina, 2017
Na sklade

11,95 €


Originals - Adam Grant
Brožovaná väzba
Angličtina, 2019
Viac ako tri týždne

8,95 €


Originály - Adam Grant
Pevná väzba
Čeština, 2016
Vypredané

16,40 €


Originals - Adam Grant
Pevná väzba s prebalom
Angličtina, 2016
Vypredané

33,00 €


Originals - Adam Grant
Brožovaná väzba
Angličtina, 2016
Vypredané

12,95 €


Ďalšie knižné vydania

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Výnimočná kniha o tom, ako neprispôsobiví hýbu svetom
Autor medzinárodného bestselleru Dávať a brať a najmladší profesor na prestížnej škole podnikania vyvracia mýtus, že najúspešnejší podnikatelia sú rodení vodcovia, ktorí sa bezhlavo vrhajú do rizika. Kniha Originálni čitateľom ukáže, ako môže ktokoľvek rozoznať dobrý nápad, úspešne prezentovať svoj návrh na zlepšenie a všimnúť si príležitosti na zavedenie zmeny. Načerpajte inšpiráciu od úspešného podnikateľa, ktorý vo svojich prezentáciách zdôrazňuje, prečo by potenciálni záujemcovia nemali investovať do jeho podniku, od zamestnankyne vo fi rme Apple, ktorá sa postavila Stevovi Jobsovi z troch úrovní nižšie, od miliardára a fi nančného mága, ktorý dáva padáka zamestnancom, lebo ho nevedia skritizovať, a od manažéra televíznej stanice, ktorý zachránil seriál Seinfeld pred dlážkou strižne. Táto kniha vám poskytne cenné rady a dodá odvahu, aby ste bojovali za svoje nápady a zlepšili svet okolo seba.

V mnohých podnikoch a organizáciách dnes prevláda kultúra, ktorá si veľmi necení nápaditého ducha. Riaditelia a manažéri uprednostňujú výkonných pracovníkov, ktorí zapadnú do kolektívu a nevystrkujú rožky pokusmi predložiť vedeniu vlastné „zlepšováky“. Pritom sú to práve neprispôsobiví jedinci, ktorí vďaka svojej originalite a boju za inovatívne zmeny dodávajú ekonomike nové impulzy. Renomovaný organizačný psychológ a pedagóg Adam Grant v tejto knihe ukazuje, ktorí ľudia sú najoriginálnejší, a objasňuje, ako môže ktokoľvek z nás nájsť správnu motiváciu, získať spojencov a zvoliť si správny čas, kedy konať. Ideálne čítanie pre všetkých, ktorí túžia presadiť svoje nápady a dosiahnuť úspech v akejkoľvek oblasti života.

Adam Grant sa narodil v roku 1982 a je najmladším profesorom na prestížnej Whartonskej škole podnikania pri Pennsylvánskej univerzite, kde vyučuje predmet organizačná psychológia. Jeho vedecké výskumy v oblasti motivácie a fi remnej produktivity získali viacero ocenení. Pracuje ako poradca takých významných spoločností ako Google, IBM, Goldman Sachs, OSN, Svetové ekonomické fórum, Armáda a Námorníctvo Spojených štátov amerických a fi nančnej skupiny Citigroup. Adamova prvá kniha Dávať a brať vyšla v preklade do dvadsiatich siedmich jazykov a spoločnosti Amazon, Apple, ako aj denníky Financial Times, Wall Street Journal a Washington Post ju vyhlásili za jednu z najlepších kníh roka 2013, ktorú by si mal prečítať každý riaditeľ podniku či organizácie.
Čítať viac
Originálny názov
Originals
Počet strán
359
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
137×210 mm
Hmotnosť
315 g
ISBN
9788081820250
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
241706
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Citadella
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,2 / 5

5 hodnotení

3
0
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Renáta
27.7.2021
Skvelá kniha, osobitá téma. Popisuje súvislosti, ktoré si inak ťažko všimnete sami. Autor logicky spája fakty do celku, ktorý sa dá priradiť k realite, obsah je zrozumiteľný. Veľmi kvalitné čítanie aj pre mladých ľudí, ktorí by chceli začať podnikať. Obsah ukazuje, ze sklon k prokrastinácii nemusí byť vždy nutne iba niečo čo je potrebné zmeniť. Nie je potrebné čítať knihu vyslovene od začiatku, pokojne je možné si vybrať kapitolu podľa záujmu. Prínosné čítanie. Odporúčam. Čítať viac
6

Niekto múdry raz povedal, že koľko kníh prečítate, toľko krát ste človekom. Keď nad tým teraz tak uvažujem, neviem či to niekto povedal. No tak minimálne som to povedal ja. Teda zatiaľ iba napísal.

Peter Kozák
2.5.2020
Silný začiatok, slabší stred, praktický koniec
Prvých pár kapitol knihy som zhltol ani neviem ako. Dokonca som si spravil aj viacero poznámok, keďže autor predniesol viacero zaujímavých myšlienok.

Približne v strede moje nadšenie výrazne opadlo, a autorov štýl písania sa mi zrazu zdal stráášne "natiahnutý": mal som pocit, že čítam stále o tom istom.

Potešila ma však záverečná praktická kapitola, kde sú pekne v bodoch stručne zhrnuté hlavné myšlienky knihy.
Čítať viac

Čítať viac

„Stačí dávať pozor. Poznatky prichádzajú vždy, keď si na ne pripravený, a ak dokážeš čítať znamenia, naučíš sa všetko, čo potrebuješ na ďalší krok.“

Záhir - Paulo Coelho
Záhir
Paulo Coelho