Medzinárodné právo verejné - Juraj Jankuv a kolektív
Medzinárodné právo verejné
22,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Medzinárodné právo verejné

Druhá časť

Vydavateľstvo
Aleš Čeněk, 2016

Cieľom učebnice je popis a analýza najdôležitejších osobitných odvetví medzinárodného práva verejného v nadväznosti na najaktuálnejšiu vedeckú a odbornú spisbu v danej oblasti. Z uvedených odvetví je v učebnici začlenené primárne medzinárodné právo....

Čítaj viac

22,99 €

Bežná cena Bežne 23,03 €

Posielame do 13 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom učebnice je popis a analýza najdôležitejších osobitných odvetví medzinárodného práva verejného v nadväznosti na najaktuálnejšiu vedeckú a odbornú spisbu v danej oblasti. Z uvedených odvetví je v učebnici začlenené primárne medzinárodné právo územných režimov, zahŕňajúce režimy štátneho územia, štátnych hraníc, hraničných režimov a cezhraničnej spolupráce, medzinárodné morské právo, medzinárodné kozmické právo, medzinárodné riečne právo, medzinárodné normy týkajúce sa Antarktídy a Arktídy, medzinárodné právo vzdušného priestoru a medzinárodné právo životného prostredia, ďalej medzinárodné právo upravujúce postavenie fyzických a právnických osôb, ktoré zahŕňa regulácie v oblasti štátneho občianstva, dvojakého štátneho občianstva, bezdomovectva, cudzineckých režimov a diplomatickej ochrany, medzinárodnoprávny inštitút azylu, medzinárodné utečenecké právo a medzinárodné právo ľudských práv, ďalej medzinárodné právo upravujúce postavenie štátnych orgánov pre medzinárodné styky, s výraznými pododvetviami, akými sú medzinárodné diplomatické právo a medzinárodné konzulárne právo, ďalej právo medzinárodných orgánov a organizácií, medzinárodné právo ozbrojených konfliktov, vrátane medzinárodného humanitárneho práva, medzinárodné právo odzbrojenia a napokon medzinárodné trestné právo, zahŕňajúce medzinárodnoprávny inštitút extradície.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo verejné - Juraj Jankuv a kolektív
Inštitúcia - Stephen King
37,36 €
Ušetríte 3,57 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
464
Hmotnosť
720 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Aleš Čeněk
Rozmer
160×230 mm
ISBN
9788073805975
Naše katalógové číslo
241183

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo verejné - Juraj Jankuv a kolektív
Inštitúcia - Stephen King
37,36 €
Ušetríte 3,57 €

„Knižnica je nemocnicou pre dušu.“

Anonym