Knihy
E-knihy

Running

The Autobiography

Orion, 2014
Vydavateľstvo
Orion, 2014

I used to rely on drugs and alcohol to keep me going, but now I've got the healthiest addiction going - running. This book explains how running has helped me to fight my demons - my addictive personality,...

Čítaj viac

13,67 €

Bežná cena Bežne 14,13 €

Ušetríte 3%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

I used to rely on drugs and alcohol to keep me going, but now I've got the healthiest addiction going - running. This book explains how running has helped me to fight my demons - my addictive personality, depression, my dad's murder conviction, the painful break-up with the mother of my children - and allowed me to win five World Snooker Championships. It is also about all of the great things in my life - my kids, snooker, my dad's release from prison, great mates who have helped me, and the psychiatrist Dr Steve Peters, who has taught me how not to run away when things get tough. Finally, it's about what it's like to get the buzz - from running, from snooker, from life. Because when it comes down to it, everyone needs something to drive them on.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Running - Ronnie O'Sullivan
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
30,16 €
Ušetríte 3,96 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Silvia
1.12.2014
Názor čitateľa
Dobrý deň , prvá autobiografia Ronniho sa mi veľmi páčila a keď som zistila že bude ďalšia potešila som sa. Ale bohužiaľ na moje sklamanie je len v anglickom jazyku a to je škoda. Myslím že je dosť fanúšikov snookru.
Čítaj viac
Simona
11.5.2014
Skvelá kniha
Ako dlhoročná fanúšička Ronnieho O´Sullivana som sa na druhú časť jeho autobiografie veľmi tešila. A Ronnie ani tentokrát nesklamal. Rovnako, ako prvá časť autobiografie s názvom Ronnie, aj kniha Running je napísaná veľmi pútavo, otvorene a úprimne.
Čítaj viac
Simona
11.5.2014
Názor čitateľa
S touto otázkou som oslovila viaceré slovenské vydavateľstvá, ale reakcie som sa dočkala iba od jedného z nich. A bola to reakcia skôr záporná, pretože mi napísali, že by síce túto knihu vydali radi, ale vydanie takéhoto typu literatúry na Slovensku je veľmi náročné, pretože snooker ako šport nemá na Slovenku až takú širokú základňu fanúšikov.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Running - Ronnie O'Sullivan
Smrtiaca biela - Robert Galbraith, J.K. Rowling
30,16 €
Ušetríte 3,96 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green