Knihy
E-knihy
19,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ak si doteraz žiadne dievča nedostal pretože nevieš čo povedať a ženy s tebou držia zvyčajne iba kamarátstvo, ak si asi stále myslíš že jediný spôsob ako dostať ženu je na ňu zapôsobiť a veríš magickej metóde "byť sám sebou"....prepáč ale sú to klamstvá. Takže ak skutočne chceš nejaké dievča dostať namiesto fantazírovania o nich na internete potom budeš musieť hrať niečo nové. Niečo čo pracuje bez ohľadu ako vyzeráš alebo koľko máš peňazí.... TECHNIKY ZVÁDZANIA. Radikálna metóda na odvrátenie odmietnutia a spustenie intenzívnej túžby v každej žene ktorú stretneš pre dosiahnutie maximálnej túžby do niekoľkých minút. Ide o súbor krok za krokom ľahko ovládateľných techník. Použitím sérii tajných techník zvádzania ktoré sú kompletne "pod radarom" prírody v ktorej sa nachádzajú. Dosiahneš nečakané výsledky a absolútne nikto nebude vedieť ako si to dosiahol.....a predovšetkým dotyčná žena. V skutočnosti jedna z najčastejších vecí ktoré budeš počuť...."Ja nie som ten typ dievčaťa ktoré to robí len tak ale proste som neodolala". A až potom pochopíš aké silné to je pre teba.Techniky zvádzania ti pomôžu prevziať kontrolu nad jej mysľou a emóciami. Bez ohľadu na to či sa jej páčiš alebo nie....
Je to úplne nová hra a ty máš nespravodlivú výhodu. Žiadne ďalšie odmietnutia pretože si skončil v zóne priateľstva...Žiadne ďalšie odmietnutia a noci trávene na stránkach pre dospelých....Iba čistá Príťažlivosť ..... V každej žene ktorú stretneš.... Nečakaj že sa to spraví samo a nauč sa Techniky zvádzania.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Techniky zvádzania - Hráč
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
28,74 €
Ušetríte 3,71 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
104
Vydavateľstvo
Vladimír Graca
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
239116
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Čítaj viac
Kúpte spolu
Techniky zvádzania - Hráč
Neželaná príťažlivosť - Kristi Ann Hunter
28,74 €
Ušetríte 3,71 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth