Knihy
E-knihy

Základy klinickej onkológie. Špeciálna časť

Osveta, 2016
Vydavateľstvo
Osveta, 2016

Prioritným cieľom publikácie Základy klinickej onkológie je poskytnúť stručný prehľad poznatkov z jednotlivých oblastí onkológie vrátane nových, ktoré v ostatnom čase priniesol základný výskum a výsledky klinických štúdií v jednotlivých medicínskych...

Čítaj viac

7,62 €

Bežná cena Bežne 8,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do 8 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Prioritným cieľom publikácie Základy klinickej onkológie je poskytnúť stručný prehľad poznatkov z jednotlivých oblastí onkológie vrátane nových, ktoré v ostatnom čase priniesol základný výskum a výsledky klinických štúdií v jednotlivých medicínskych disciplínach.
Publikácia je rozdelená na časť venovanú všeobecnej problematike onkologických ochorení a na časť venovanú jednotlivým systémom.
Vo všeobecnej časti renomovaní autori a špecialisti informujú o epidemiologii, o moderných diagnostických trendoch v patológii nádorových ochorení, o pokrokoch v biológii a genetike nádorových ochorení, o existujúcich a nových biomarkeroch používaných v diagnostike a v sledovaní nádorových ochorení, o princípoch chemoterapie, hormonálnej liečby, nových možnostiach cielenej liečby, o význame liečby kostnej choroby pri malígnych ochoreniach, o klinickom a translačnom výskume, o prevencii nádorových ochorení, ako aj o ďalších aspektoch nádorových ochorení.
V špeciálnej časti sú uvedené princípy diagnostiky, klasifikácia a liečba nádorových ochorení podľa jednotlivých systémov. Informácie v tejto časti knihy poskytujú možnosť rýchlej orientácie o súčasných možnostiach manažmentu pacientov s malígnym ochorením.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Základy klinickej onkológie. Špeciálna časť - Ján Kliment, Lukáš Plank, Elena Kavcová a kolektív
Základy klinickej onkológie - Ján Kliment, Lukáš Plank, Elena Kavcová a kolektív
15,60 €
Ušetríte 0,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Hmotnosť
540 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Osveta
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788080634377
Naše katalógové číslo
230287

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Základy klinickej onkológie. Špeciálna časť - Ján Kliment, Lukáš Plank, Elena Kavcová a kolektív
Základy klinickej onkológie - Ján Kliment, Lukáš Plank, Elena Kavcová a kolektív
15,60 €
Ušetríte 0,40 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“