Knihy
E-knihy

V spleti tajomstiev

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fortuna Libri, 2016

Tri generácie žien. Tajomstvá z ich minulosti a prítomnosti. Podmanivý príbeh o živote, strate a láske... Neva Bradleyová patrí k tretej generácii pôrodných asistentiek. Keď otehotnie, rozhodne sa pred rodinou a kolegami všetko..

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tri generácie žien.
Tajomstvá z ich minulosti a prítomnosti.
Podmanivý príbeh o živote, strate a láske...

Neva Bradleyová patrí k tretej generácii pôrodných asistentiek. Keď otehotnie, rozhodne sa pred rodinou a kolegami všetko zatajiť, nevynímajúc otca dieťaťa.
Nevina matka Grace sa s tajomstvom spočiatku nedokáže vyrovnať a ich vzťah trpí. Nevinu starú mamu Floss však Nevino tehotenstvo zavedie do vlastnej minulosti, k tajomstvu spred vyše päťdesiatich rokov, ktoré sa v mnohom ponáša na to Nevino. K tajomstvu, ktoré, ako sa ukáže, navždy ovplyvnilo ich životy. Pre Nevu je čoraz ťažšie neprezradiť, kto je otcom. Floss preto musí zvážiť, ci by nemala vyjsť s pravdou von.
Prezradia tieto ženy, čo tajili, alebo niektoré záhady ostanú zahalené rúškom tajomstva?
Čítaj viac
Kúpte spolu
V spleti tajomstiev - Sally Hepworth
Barva půlnoci - L.J. Shen
17,40 €
Ušetríte 9,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Secrets of Midwives
Rok vydania
2016
Počet strán
304
Vydavateľstvo
Fortuna Libri
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
229733

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

5 hodnotení

1
4
0
0
0

Jana
27.8.2016
Veľmi dobrá
Veľmi dobrá a pútavá kniha. Zaujala ma hneď od začiatku. Zaujímavý príbeh a ponúka rôzny pohľad aj na problematiku rôznych prístupov k pôrodom, čo je dnes aktuálna téma.
Čítaj viac
Ružová knižnica
8.7.2016
romantika s tajomstvami

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Tri generácie žien z tej istej rodiny a ich tajomstvá. Stará mama, Floss, jej dcéra Grace a jej dcéra Neva sú hlavnými hrdinkami tohto spletitého príbehu. Jednotlivé kapitoly sú písané z pohľadu každej zo žien.
Floss sa prisťahovala do Ameriky len preto, aby unikla pred mučivým tajomstvom. Floss bola vyučená pôrodná babica a naučla to aj svoju dcéru i vnučku. Pri jednej zo spoločných večerí sa Neva chtiac-nechtiac pochváli svojím pokročilým tehotenstvom svojej rodine. Grace aj Floss to nejde do hlavy a navyše obom nechce Neva prezradiť, kto je otcom dieťaťa. Neva drží jazyk za zubami a podľa vzoru starej mamy nepovie nič.

My sa pomaly dozvedáme okolnosti, za akých sa Floss dostala do Ameriky. Hlavným dejom sa potom stáva, kto je vlastne otcom Grace. A keďže Floss toto tajomstvo ťaží natoľko, že ju postihne infakt, je zrejmé, že s pravdou musí vyjsť von rýchlejšie ako ju smrť pripraví o túto možnosť.

Celú recenziu nájdete na stránke Ružovej knižnice na FB
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
V spleti tajomstiev - Sally Hepworth
Barva půlnoci - L.J. Shen
17,40 €
Ušetríte 9,55 €

„Knihy sa podobajú na domov, kam sa vraciame aj cez najväčšiu búrku.“

Bernard Bolzano