Stíny před úsvitem - Teal Swan
Stíny před úsvitem
15,88 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Stíny před úsvitem

Metafora, 2016
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Metafora, 2016

Ďalšie formáty

E-kniha
12,36 €

Taky vám celý život říkali, že štěstí druhých je přednější než to vaše? Že se máte obětovat pro jiné, jinak budete sobci? Že musíte dělat, co po vás kdo žádá, jinak vás nikdo nebude mít rád? Nejspíš ano. A je to veliká lež. Určitě jste také slýchali...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

15,88 €

Vypredané, je však dostupné ako e‑kniha.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Z nejhlubších temnot až ke světlu lásky k sobě… Přišli jsme na svět, abychom byli šťastní.
Taky vám celý život říkali, že štěstí druhých je přednější než to vaše? Že se máte obětovat pro jiné, jinak budete sobci? Že musíte dělat, co po vás kdo žádá, jinak vás nikdo nebude mít rád? Nejspíš ano. A je to veliká lež. Určitě jste také slýchali, že sebeláska smrdí. Tak ani tohle není pravda.
Láska k sobě je klíčem ke štěstí.

Autorka vyrůstala v poklidné krajině uprostřed divoké přírody Utahu, ale přesto její dětství zdaleka pokojné nebylo. Za zbožnými fasádami obyvatel mormonského města se skrývala čirá hrůza. Teal, dívenka nadaná mimosmyslovými schopnostmi, v nich budila strach a nelibost. A už v útlém dětství upoutala pozornost člověka, který pod maskou úctyhodného občana ukrýval pravou tvář sadistického devianta. V jeho rukou vytrpěla nekonečných třináct let brutálního zneužívání. Když se jí konečně podařilo uprchnout, byla z ní zlomená, bezmocná bytost na pokraji sebevraždy, plná bolesti a nenávisti k sobě.
Jenže se nevzdala. Započala svou cestu z propasti zoufalství, z nejhlubší temnoty… až se nakonec, krůček po krůčku, vynořila na světle. Naučila se milovat nejen ostatní, ale i sebe. Naučila se odpouštět a zvítězila. Dnes učí jiné po celém světě, jak také oni mít rádi sami sebe.

Teal ve své knize bez příkras vypráví svůj šokující příběh, ale současně ukazuje cestu a vysvětluje metody, s jejichž pomocí se lze uzdravit i z nejhoršího utrpení. Nabízí komplexní sadu 29 praktických „nástrojů“, ze kterých si každý může pro sebe vybrat ty pravé.

Tealina slova vám budou rezonovat v duši ještě dlouho poté, co tuhle knihu dočtete a povedou vás na cestě ke štěstí a sebelásce – bez ohledu na to, kdo jste a čím jste si v životě museli projít.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha Metafora

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha Grada
PDF
EPUB
MOBI
12,36 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Shadows Before Dawn
Rozmer
136×207 mm
ISBN
9788073594732
Naše katalógové číslo
229610
Počet strán
296
Hmotnosť
329 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Metafora

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

4
0
0
1
0

Kristýna
22.3.2020
Sebaláska
Táto kniha je jedna z najviac prínosných pre môj osobný rozvoj a jednoznačne ju odporúčam aj iným čitateľom - predovšetkým tým, ktorí majú chuť s knihou aj pracovať (nie ju len čítať), pretože je tam veľmi veľa hodnotných úloh :)) Čítaj viac
Michaela Kvaššayová
10.7.2019
Overený nákup
Prvotne som si kúpila knihu len na základe toho, že mi Teal prehovorila do ,, duše,, prostredníctvom jej videí a príbehom , ale ani kniha má nesklamala no myslím , že to je ovplyvnené aj vedomím kto knihu napísal :) Čítaj viac
Laura
14.7.2016
Super návod na prácu so sebou
Knihu od Teal som si kúpila potom, čo som videla na You Tube rozhovor Jardu Dušeka s Teal na jar tohto roka. Prvú časť knihy tvorí osobný príbeh Teal, ktorý je sám o sebe inšpirujúci. Mňa však zaujímala druhá časť knihy, v ktorej je 26 odporúčaných nástrojov ako si môže človek sám pomôcť. Kým mi objednaná kniha prišla, pozrela som si ešte nejaké krátke tematické videá od Teal, ktoré ma utvrdili v tom, že som si objednala knihu od správnej autorky. S týmto naladením som začala knihu čítať a zistila som, že texty v knihe sú v súlade s obsahom jej videí v zmysle ich jednoduchosti a zrozumiteľnosti. Prečítala som doteraz knihy podobného charakteru od viacerých autorov, ktorí ponúkajú návody na prácu so sebou, táto od Teal ma však oslovila najviac.
Možno je to tým osobitým štýlom, ktorý nevzbudzuje v človeku pocit viny, že také "jednoduché" veci nezačal už dávno sám robiť. Z môjho pohľadu sú nástroje zoradené podľa náročnosti od najjednoduchších po zložitejšie. Niektoré môjmu naturelu nevyhovujú a viem, že tie robiť nebudem, ale zároveň viem, že iné sú v súlade s mojim nastavením a zaradím ich do praxe. Aj pri tých, ktoré vyžadujú písanie zoznamov a iných textov sú pre mňa prijateľné a som odhodlaná ich spraviť. Prvý krát v živote necítim odpor k písaniu, čo je u mňa po 20 rokoch vzdorovania tejto metóde "výkon"..
Cítim veľké sympatie a obdiv k Teal a fandím jej v jej práci s traumatizovanými ľuďmi. Keď sa k Vám Teal prihovára (či vo videu alebo prostredníctvom knihy), cítite jej úprimnosť a "ozajstnosť", ktorá Vás chytí za srdce a už nepustí. Cítite, že Vám Teal rozumie, prijíma Vás takých, akí ste. Viete, že jej slová nie sú prázdne a to všetko Vám dáva nádej, že keď sa ona naučila mať rada samu seba, môžete sa to naučiť vďaka jej knihe aj Vy. Držím nám všetkým palce pri realizácii jej odporúčaní.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Najprv sa treba naučiť to, o čom píšeš, potom sa treba naučiť písať. Na jedno aj druhé padne celý život.“

Ernest Hemingway