Knihy
E-knihy

Terapeutické využití kinesio tapu

Grada, 2012
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2012

Kniha přináší v Čechách poprvé komplexně zpracovanou problematiku kinesiotapingu, který je v současnosti jednou z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a samozřejmě i v terapii sportovců...

Čítaj viac

11,45 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kniha přináší v Čechách poprvé komplexně zpracovanou problematiku kinesiotapingu, který je v současnosti jednou z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a samozřejmě i v terapii sportovců. Kniha kromě praktického využití kinesio tapu u konkrétních diagnóz a klinických stavů podrobně popisuje techniky kinesiotapingu, zejména jejich princip a působení na organismus, historii kinesiotapingu a fyziologii účinku kinesio tapu v závislosti na jeho vlastnostech. Tato na českém trhu jediná souhrnně zpracovaná publikace o kinesiotapingu není jen praktickým návodem pro rehabilitační a sportovní lékaře, ortopedy, fyzioterapeuty, ergoterapeuty a jiné lékařské a nelékařské odborníky, ale je vhodná i pro studenty, a to zejména nelékařských bakalářských a magisterských oborů specializujících se ve zdravotnictví.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Terapeutické využití kinesio tapu - Jitka Kobrová, Robert Válka
Búrlivák a netýkavka - Sarah MacLean
21,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
160
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
225831
Rok vydania
2012

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Terapeutické využití kinesio tapu - Jitka Kobrová, Robert Válka
Búrlivák a netýkavka - Sarah MacLean
21,15 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“