Seduktor 2 - Sofia Vitalle
Seduktor 2
11,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Seduktor 2

Hra zradcov

4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Richard Lunter - Kicom, 2015
2. diel série
Seduktor

Život mladého dievčaťa menom Ema sa radikálne zmení, keď je jedného dňa unesená mužom menom Seduktor. Sed zobrazuje postavu Pokušiteľa (padlého anjela), takzvaného Zvodcu hriešnikov, ktorý sa snaží svoje obete zviesť na hriech a potom ich zabiť. Túto prác

Čítaj viac

11,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Život mladého dievčaťa menom Ema sa radikálne zmení, keď je jedného dňa unesená mužom menom Seduktor. Sed zobrazuje postavu Pokušiteľa (padlého anjela), takzvaného Zvodcu hriešnikov, ktorý sa snaží svoje obete zviesť na hriech a potom ich zabiť. Túto prácu vykonáva na základe dohody, ktorú uzavrel pred dávnymi rokmi. Zapredal vlastnú dušu za slobodu. Môže ju získať späť len v prípade, že splní podmienky, ktorým sa zaviazal.

K jeho vytúženej slobode mu chýba zabiť len posednú obeť, Emu, no zistí niečo, čo ho donúti ten čin prehodnotiť. V danom momente dohoda, ktorú uzavrel pred mnohými rokmi padá a z neho, z lovca, sa stáva lovená zver. Teraz je to on, kto musí v sebe nájsť silu bojovať proti nepriateľom, aby získal späť svoju dušu. Ocitá sa na rázcestí dvoch ciest netušiac, ktorá je tá správna. Cíti sa ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane stojí túžba po vlastnej duši, na druhej smäd po pomste. Rozohrá veľmi nebezpečnú hru. Dokáže však rozoznať čo je pravda a čo hra zradcov?

Druhá časť dilógie.
Čítaj viac

Recenzie, kritiky

Dievčatá ma Seduktorom 2 opäť milo prekvapili. Kniha sa číta ľahko a plynulo. Je príjemným spestrením a ponúka vítanú zmenu v porovnaní s ostatnými nudnými príbehmi, či charaktermi hlavných hrdinov.
Michaela Laškodyová, autorka knihy Pieseň osudu

Či už námet, alebo spracovanie deja, všetko je úžasné. Nádherná knižka, ktorá v sebe nesie veľmi hlbokú emóciu.
Zuzana Kleinová, čitateľka

Čítala som to a prežívala akoby som tam bola. Neuveriteľne napínavé.
Viktória Bajiová, čitateľka

Musím povedať, že čakanie sa vyplatilo. Seduktorov príbeh je zaujímavý a pútavý v mnohých smeroch. Jednoducho nesklamal.
Peter, čitateľ

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
276
Hmotnosť
305 g
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
224814
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Richard Lunter - Kicom
Rozmer
132×187 mm
ISBN
9788089780099
Vekové odporúčanie
14-18

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

8 hodnotení

6
1
0
0
1

Laura
1.9.2016
Názor čitateľa
Za mňa 11 z 10 pre túto knihu!
Čakala som asi rok na vydanie, ale oplatilo sa. Cez celý ten čas som si predstavovala, ako by to mohlo pokračovať, ale toto som naozaj nečakala. Čítala som už rôzne knihy, ale táto pre mňa zostáva stále na prvom mieste.
Kvôli tejto knihe som zostala hore do druhej ráno, len aby som ju mohla dočítať. Slzy v očiach nesmeli chýbať. Príbeh neuveriteľne pútavý a záver je naozaj veľmi nečakaný. Ani neviete ako pri tejto knihe ubiehajú hodiny.
Klobúk dolu pre autorkami. Naozaj vám ďakujem za tak neuveriteľný príbeh. :)

Čítaj viac
Maya
24.7.2016
Skvelé zavŕšenie príbehu
Opäť, tak ako pri 1. diely, mi nedá, aby som na úvod nepochválila talent, ktoré tieto dve slovenské autorky 100%-ne majú. Z príbehu priam sršia rozličné emócie a veľká dynamickosť. Číta sa s ľahkosťou, rýchlo a svižne, pretože čitateľ je neustále poháňaný nedočkavosťou, ako sa všetko vyvinie, aké budú osudy jednotlivých postáv, predovšetkým Seda, Emy a Caima, ktorí si istotne získali sympatie čitateľov už v 1. diely.
Autorky veľmi dobre pracujú so známym príbehom o páde anjelov, ktorý obohatili o vlastné prvky.
Samozrejme, kde-tu sa vyskytli nejaké drobné chybičky, ktoré však nie sú podstatné, pretože nepôsobia v príbehu nejako zvlášť rušivo.
Ide o naozaj výborný príbeh, ktorý môžem len doporučiť.
Nakoniec musím skonštatovať, že mi bude chýbať Sedova výbušnosť, Caimov optimizmus a Emina "neschopnosť" :)
Dúfam, že sa čoskoro dočkáme nového príbehu od týchto dvoch nadaných dievčat. Už sa veľmi teším :D
Čítaj viac
Alena Jankurová
31.5.2016
nezvyčajná a zaujímavá
Som hrdá na to, že aj na slovensku sa nájdu takéto talenty. Dve mladé autorky spojili hlavy dokopy a dokázali vymyslieť niečo úžasne originálne. Je to kniha na vysokej úrovni s veľmi zaujímavým dejom a človek sa teší stále na pokračovanie. Čítaj viac
Zuzana Kmeťová
29.12.2015
pútavé čítanie
Bola super, kniha sa číta veľmi rýchlo, človek chce vedieť čo bude ďalej. Prečítala som ju za jeden deň, to hovorí samé za seba. Najväčším prekvapením pre mňa bolo, keď som sa dozvedela kto je zradca... Teším sa na ďalšiu knihu! Čítaj viac
Barbora Presovská
28.12.2015
Oplatilo sa čakať
Skvelé, úplne som si užila čítanie, naozaj sa vyplatilo počkať si na druhú časť. Niektoré situácie mi až vohnali slzy do očí... kniha bola napínavá a plná zvratov, napríklad som nečakala, že sa Seduktorova postava vyvinie tak ako sa vyvinula, no bolo to super. Už sa neviem dočkať, keď si prečítam niečo ďalšie od autoriek. Čítaj viac

Čítaj viac

„Obsah niečej knižnice je súčasť jeho histórie, rovnako ako obraz po predkoch.“

Anatole Broyard