Požiarnici US21 -
Požiarnici US21
6,61 €
Knihy
E-knihy

Požiarnici US21

  45 dielikov
  Výrobca
  Larsen

  Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  6,61 €

  Viac o produkte

  Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
  Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Požiarnici US21 -
  Ázia (so zvieratami) -
  13,11 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet dielikov
  45
  Naše katalógové číslo
  224718
  Rozmery krabice
  280×350 mm
  Katalógové číslo výrobcu
  US21

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  Kúpte spolu
  Požiarnici US21 -
  Ázia (so zvieratami) -
  13,11 €

  „Žiadni dvaja ľudia nikdy nečítajú tú istú knihu.“

  Edmund Wilson