Karol Jokl - Tomáš Černák
Karol Jokl
11,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Karol Jokl

Belasé legendy

Vydavateľstvo
ŠK Slovan Bratislava Futbal, 2015
Edícia
Belasé legendy

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava pripravil pre svojich fanúšikov i všetkých záujemcov športovej histórie edíciu Belasé legendy. Táto séria publikácií postupne predstaví životné príbehy dvadsiatich troch najvýznamnejších už nežijúcich hráčov...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava pripravil pre svojich fanúšikov i všetkých záujemcov športovej histórie edíciu Belasé legendy.

Táto séria publikácií postupne predstaví životné príbehy dvadsiatich troch najvýznamnejších už nežijúcich hráčov Slovana Bratislava, ktorí sa navždy zapísali do dejín slovenského futbalu. Zastúpené budú všetky generácie hráčov od Štefana Priboja až po Petra Dubovského. Celý projekt odborne zastrešuje, spoločne s SOV – Slovenským olympijským a športovým múzeom, historik dr. Tomáš Černák, ktorý je aj autorom prvej knihy z edície o Michalovi Vičanovi.

V poradí druhá publikácia je venovaná jednej z najvýraznejších osobností slovenského, ako aj československého futbalu, športovcovi, ktorý si získal srdcia mnohých fanúšikov, Karolovi Joklovi. V roku 2015 si pripomíname 70. výročie narodenia tohto, pre mnohých jedného z najväčších talentov éry československého a slovenského futbalu. Publikácia si pripomína životnú cestu športovca, človeka, ktorý je dodnes v spomienkach svojich spoluhráčov a fanúšikov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Karol Jokl - Tomáš Černák
Michal Vičan - Tomáš Černák
23,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
106
Hmotnosť
165 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
ŠK Slovan Bratislava Futbal
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788097214593
Naše katalógové číslo
223935

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Karol Jokl - Tomáš Černák
Michal Vičan - Tomáš Černák
23,80 €

„Kniha je živý hlas nesmrteľných duchov všetkých vekov a národov.“

Victor Marie Hugo