Knihy
E-knihy

Lepšie žiť, menej míňať

Tatran, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Tatran, 2015

Každý sa raz dostane do stavu, keď je nespokojný so svojím životom a túži po zmene. Len nevie, ako na to. Možno ho naštartuje Ruth Soukupová, ktorej knižka Žiť lepšie, míňať menej je aj jej osobnou spoveďou a veľmi povzbudzujúcim...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 25%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Každý sa raz dostane do stavu, keď je nespokojný so svojím životom a túži po zmene. Len nevie, ako na to. Možno ho naštartuje Ruth Soukupová, ktorej knižka Žiť lepšie, míňať menej je aj jej osobnou spoveďou a veľmi povzbudzujúcim čítaním.
Je napísaná ako praktický sprievodca, ktorý nám pomáha zvíťaziť nad nenásytnou túžbou mať viac! Neustále bombardovanie časopismi a lákavými letákmi nás vábi nakupovať a nakupovať, hoci podvedome vieme, že na to nemáme, a stávame sa obeťou. Rozhádžeme si život, vzťahy a v krajnom prípade aj manželstvo, ako sa to stalo Ruth. Dostala sa do bodu, kde si povedala dosť. Otvorene hovorí o svojej ceste, prináša nám motiváciu, inšpiráciu, ale zároveň aj potešenie z nastúpenej zmeny. A čo je najdôležitejšie, naučí nás, ako byť spokojná a vyrovnaná bez ohľadu na finančnú situáciu.
Autorka inšpiruje svojou otvorenosťou a priamočiarosťou, povzbudí nás a ukáže novú životnú perspektívu. Kniha je aj výborným čítaním pre unavené, podráždené a preťažené mamičky, návodom, ako si udržiavať domácnosť v poriadku a nájsť si viac času pre svoje ratolesti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Lepšie žiť, menej míňať - Ruth Soukup
After 2: Sľub - Anna Todd
20,70 €
Ušetríte 8,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Living Well, Spending Less
Rok vydania
2015
Počet strán
236
Vydavateľstvo
Tatran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
221525

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

9 hodnotení

6
1
1
0
1

Jana Gašparíková
1.5.2017
Názor čitateľa
Je to určitý návod, ako sa zbaviť závislosti na nakupovaní. Poskytuje veľa cenných rád, ku ktorým sa dá stále vracat. Jednoducho, jasne, logicky napísané. Odporúčam (hlavne pre ľudí, ktorí nevedia šetriť a míňajú peniaze na zbytočnosti).
Čítaj viac
Ľudmila Andrejková
20.4.2016
darček
Kniha sa číta veľmi dobre a ľahko. Mala som ju za pár dní prečítanú. :-) Autorka ju píše z vlastného života, to čo zažila a bola nútená riešiť. Preto svoje rady odovzdáva ďalej a inšpiruje ľudí k tomu aby si peniaze vážili a nenakupovali zbytočnosti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Lepšie žiť, menej míňať - Ruth Soukup
After 2: Sľub - Anna Todd
20,70 €
Ušetríte 8,10 €

„Tak ako sa nemá jesť iba pre chuť, nemalo by sa ani čítať iba pre zábavu.“

John Ruskin