Albi ceruzka + Hravá angličtina -
Albi ceruzka + Hravá angličtina
44,16 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
44,16 €

Bežná cena Bežne 54,99 €

Zľava 20%
platí do 15. 2. 2020

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh. Vďaka tejto technológii ceruzka dokáže prečítať text, ktorý je vytlačený v knihe, ale aj ten, ktorý je pod ikonami či obrázkami.
Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete.
Vďaka špeciálnej technológii môžu knihy naplno využívať aj deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať. Sami si tak môžu „prečítať“ rozprávku alebo sa hravou formou naučiť poznávať farby, číslice, písmená či najrôznejšie tvary. Všetky tieto zručnosti si potom trénujú v zábavných edukačných hrách, ktoré sú tiež súčasťou kníh. Staršie deti a dospelých určite zaujme interaktívny atlas sveta či zvierat alebo kniha na výučbu angličtiny.
Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých. Vytvorte alebo rozšírte si slovnú zásobu zábavnou formou. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety.
Kniha je nahovorená rodenými hovorcami, ale obsahuje aj kompletný slovenský preklad. Získané znalosti si môžete otestovať v kvízoch, ktoré sú rozdelené do troch kategórií podľa náročnosti.

Kniha je nahovorená známou slovenskou herečkou Dominikou Zeleníkovou.
Kniha obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov.

Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.

Obsah balenia: Elektronická ceruzka Albi, Kniha Hravá angličtina, Nabíjačka, Kábel USB, Sprievodca Kúzelným čítaním, 10 kusov samolepiek MP3 prehrávača, 10 kusov samolepiek ovládania hlasitosti


Čítaj viac
Kúpte spolu
Albi ceruzka + Hravá angličtina -
V kocke! Abeceda -
59,40 €
Ušetríte 11,58 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
370×320 mm
Vekové odporúčanie
6+
Katalógové číslo výrobcu
80343
Naše katalógové číslo
221128
Jazyk
slovenský

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Jaroslav Lovich
16.7.2017
Albi ceruzka + Hravá angličtina
Doteraz asi najlepšia angličtina pre deti, ale zaujme aj dospelého ktorý si potrebuje pokonverzovať v angličtine. Albi ceruzka sa jednoducho ovláda i keď občas treba do nej stiahnuť súbory z netu. Ale nie je to žiadny problém. Učenie je intuitívne a zaujímavé. Repriky či v angličtine alebo slovenčine sú krásne zrozumiteľné. Výborné pre zapamätanie / memorovanie anglickej výslovnosti. Asi nemáme lepší produkt na trhu. Dúfam že bude dopĺňaný o ďalšie knihy nielen s angličtinou. Deti sa tým zabavia a dospelí tiež.
Odporúčam 10 z 10.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Albi ceruzka + Hravá angličtina -
V kocke! Abeceda -
59,40 €
Ušetríte 11,58 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth