Knihy
E-knihy

Ustlané na ružiach

Motýľ, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Motýľ, 2015

Regína žije v začarovanom kruhu, z ktorého zdanlivo niet úniku. Uvedomuje si, že po niekoľkých rokoch manželstva stratila uznanie a pozornosť svojho muža. Keď už nedokáže zvládnuť násilnícke správanie svojho manžela...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Regína žije v začarovanom kruhu, z ktorého zdanlivo niet úniku. Uvedomuje si, že po niekoľkých rokoch manželstva stratila uznanie a pozornosť svojho muža.
Keď už nedokáže zvládnuť násilnícke správanie svojho manžela, zvažuje ako jedinú možnosť svojho vyslobodenia jeho smrť. Jej opovážlivý a naivný pokus sa však končí úplným fiaskom a atmosféra doma sa ešte zhoršuje.
Tony je cieľavedomý, bystrý a úspešný podnikateľ, ale neopíja sa už len pracovnými úspechmi, ale aj alkoholom a správa sa agresívne. V jeden večer to s domácim násilím tak preženie, že niekto z pobúrených susedov informuje políciu a na základe rozhodnutia súdu ide do väzby.
Regína má oporu iba v najbližších ľuďoch, ktorých počet sa dá zrátať na prstoch jednej ruky. Jej deti sú ešte veľmi malé. Snaží sa udržať riadny chod rodiny, ale bez manželovej ekonomickej pomoci je to veľmi náročné. Keď si však myslí, že toto je najväčší problém, ktorý musí riešiť, tak sa veľmi mýli. Osud jej pod nohy podhodí oveľa väčšie a ťažšie polená...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ustlané na ružiach - Nela Michalíková
Nôž - Jo Nesbo
18,70 €
Ušetríte 8,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
219719
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

4 hodnotenia

3
0
0
0
1

maja
25.1.2016
názor
Zaujímavý príbeh a zvrat na začiatku.... to nemalo chybu. Knihu som prečítala na jeden šup, ďakujem za zážitok. Nemám rada deprimujúce príbehy - tých máme v živote až-až.. V tejto knihe sa to však včas prehuplo k lepšiemu.
Čítaj viac
Hanka Horná
28.10.2015
Názor čitateľa
Ďakujem autorke za veľmi pekný zážitok počas čítania tejto knihy. Je ako stvorená na víkend. Prečítala som ju na jeden hlt. Hlavná hrdinka Regína mi bola veľmi podobná, čo na mňa urobilo veľký dojem. Aj koniec bol dobrý. Som rada, že máme takéto dobré slovenské spisovateľky. :-)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ustlané na ružiach - Nela Michalíková
Nôž - Jo Nesbo
18,70 €
Ušetríte 8,10 €

„Spoločnosť kníh si možno zvoliť lepšie než spoločnosť ľudí. Tým skôr si medzi knihami vyberaj priateľa na celý život.“

Lucius Annaeus Seneca