Knihy
E-knihy

Osadníci z Katanu kompakt

  Albi, 2015
  Výrobca
  Albi, 2015
  Séria
  Osadníci

  Osadníci z Katanu znamenali prelom v novodobej histórii stolných hier. Vďaka variabilného hernému plánu, ktorý sa pre každú partiu zostaví inak, sa hra vždy vyvíja výrazne inak a neomrzí vás dlhé roky...

  Čítaj viac

  31,44 €

  Bežná cena Bežne 32,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do štyroch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Osadníci z Katanu znamenali prelom v novodobej histórii stolných hier. Vďaka variabilného hernému plánu, ktorý sa pre každú partiu zostaví inak, sa hra vždy vyvíja výrazne inak a neomrzí vás dlhé roky.
  Určite si zamilujete jeho kompaktnú verziu v praktickej plastovej kartičke. Už žiadne rozsypané figúrky. Pravidlá sú zhodné s klasickou verziou Osadníci z Katanu. Nájdete tu však aj pravidlá pre verziu hry s 2 hráčmi.
  Preneste sa v čase do doby objavných ciest: vaše lode po dlhej, úmornej ceste dorazili k pobrežiu neznámeho ostrova. Vraj sa volá Katan! Ale vy nie ste jediný, kto ostrov objavil. Aj ďalší neohrození námorníci sa vylodili na pobrežie Katanu. Muži a ženy z vašej výpravy zakladajú prvé dve osady. Zem má našťastie dostatok nerastných surovín.
  Postupne staviate cesty, budujete dediny, z ktorých neskôr vyrastú mestá. Všetko dianie na ostrove určuje výmenný obchod. Niektorých surovín máte dostatok, iné chýbajú. Rudu za vlnu, tehly za drevo — obchoduje sa podľa aktuálnych potrieb na práve budovanú stavbu. Treba jednať premyslene! Zakladajte dediny na strategických miestach, obchodujte výhodne, potom budete mať šancu na úspech. Ale ani vaši spoluhráci nie sú padnutí na hlavu. Vytýčte si cieľ: staňte sa pánom Katanu!

  Pre 2-4 hráčov
  Hrací čas:75 minút
  Slovenské aj české pravidlá
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Osadníci z Katanu kompakt -
  Dixit 2: Quest (rozšíření) - Jean-Louis Roubira
  48,44 €
  Ušetríte 1,55 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  295×140 mm
  Naše katalógové číslo
  217840
  Katalógové číslo výrobcu
  81430
  Vekové odporúčanie
  10+

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Osadníci z Katanu kompakt -
  Dixit 2: Quest (rozšíření) - Jean-Louis Roubira
  48,44 €
  Ušetríte 1,55 €

  „Knihy majú svoju hrdosť. Keď ich požičiaš, už sa ti nevrátia.“

  Theodor Fontane