Gitarový šlabikár - Peter Stolárik
Gitarový šlabikár
11,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
11,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento gitarový šlabikár je tak, ako aj šlabikár v prvej triede ideálny na to, aby ťa naučil “čítať a písať” a tým aj rozumieť gitare a gitarovej hre. “Čítaním” – je myslená schopnosť rozumieť gitarovým pojmom, značeniu akordov, čítaniu nôt a tabulatúr a všetkému ostanému, čo súvisí s gitarovou hrou. “Písaním” je myslená schopnosť hrať jednoduché veci od akordov a doprovodov rôznych piesní v rôznych rytmoch až po jednoduché sólové časti. Všetko, čo je napísané a nakreslené v knihe nájdeš nahraté na priloženej nahrávke.

Publikácia Ťa postupne prevedie od opisu gitary a základných gitarových pojmov cez nácvik základných a barré akordov a nácvik základných tanečných rytmov (valčík, polka, samba, rumba, blues, rock and roll atď.) až po úvod do hry klasickej gitary. Ako podklady na nácvik sú použité jednoduché ľudové piesne alebo veľmi známe melódie (napr. piesne Beatles). Ako podklady na nácvik sú tu použité napríklad ľudové piesne: “Vstávaj Honzo hore”, “Slovenské mamičky”, “Čierne oči”, “Trenčín dolinečka” a iné. Z piesní Beatles tu nájdeš napr.: “Yesterday”, “Michelle”, “Hey Jude” atď., ďalej tu nájdeš päť tanečných rytmov: valčík, polka, tango, samba, rumba, šesť bluesových ukážok, rock and roll, jednoduché bluesové sólo a tiež ukážky hry klasickej gitary v slovenských koledách ako: “Tichá noc”, “Nesiem Vám noviny” atď.

Celkovo publikácia obsahuje 40 ukážok hry spolu s nahraným sprievodom.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha špirálová väzba, 2001

Vypredané

Kniha brožovaná väzba, 1993

Vypredané

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Počet strán
96
Väzba
špirálová väzba
Rozmer
190×242 mm
Hmotnosť
200 g
ISBN
8088830099
Rok vydania
2001
Naše katalógové číslo
217747
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
P.S.Publisher

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Praví spisovatelia sú ľudstvu hryzením svedomia.“

L. Feuerbach