Telo ako posilňovňa - 90-dňová výzva pre mužov - Mark Lauren, Julian Galinski
Telo ako posilňovňa - 90-dňová výzva pre mužov
9,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Telo ako posilňovňa - 90-dňová výzva pre mužov

Mark Lauren

Mark Lauren bol certifikovaný športový tréner a počas svojej funkcie pripravil vyše 700 elitných vojakov na nasadenie v jednotkách špeciálneho určenia. Stále je na cestách a žije všade tam, kde ho potrebujú ako trénera a vychovávateľa. Jeho knihy a tituly na DVD patria medzi svetové bestsellery.

Vydavateľstvo
Timy Partners, 2015

Séria Telo ako posilňovňa predstavuje najúspešnejšie a najefektívnejšie fitnesové cvičenia dneška. Milióny ľudí na celom svete trénujú podľa osvedčenej koncepcie Marka Laurena: bez prístrojov, na ľubovoľnom obľúbenom mieste a iba hmotnosťou...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pretvorte svoje telo do jeho najdokonalejšej podoby za 90 dní!
Séria Telo ako posilňovňa predstavuje najúspešnejšie a najefektívnejšie fitnesové cvičenia dneška. Milióny ľudí na celom svete trénujú podľa osvedčenej koncepcie Marka Laurena: bez prístrojov, na ľubovoľnom obľúbenom mieste a iba hmotnosťou vlastného tela, ktorá slúži ako záťaž.

Tento nový intenzívny program je zostavený čo najjednoduchšie a je koncipovaný tak, aby z teba dostal za tri mesiace maximum. Nemusíš si však zostavovať žiadne cvičenia a cvičebné plány, lebo táto 90-dňová výzva ti poskytne deň za dňom všetko, čo na tréning potrebuješ. Okrem toho obsahuje optimum z programu schválenej výživovej koncepcie a odporúčaní, ktoré predkladá fitnesový guru a autor bestsellerov Mark Lauren.

A teraz už ide iba o to, vydržať! Po 90 dňoch budeš prekvapený, aké veľkolepé zmeny možno dosiahnuť vďaka telesným cvičeniam a správnej výžive za taký krátky čas.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Telo ako posilňovňa - 90-dňová výzva pre mužov - Mark Lauren, Julian Galinski
Telo ako posilňovňa - Mark Lauren, Joshua Clark
19,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
180
Hmotnosť
356 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Timy Partners
Rozmer
189×240 mm
ISBN
9788089311637
Naše katalógové číslo
213653

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

3
1
1
0
0

Miroslav Tomčány
7.7.2019
Telo ako posilovňa
Overený nákup
Mám po štyridsiatke a knihu 90-dňova výzva odporúčam každému kto chce zlepšiť kvalitu svojho života tak neváhajte a začnite ! Čítaj viac
Miroslav Moncoľ
1.2.2018
Overený nákup
Keďže už mám pár desaťročí za sebou, snažil som sa nejako fyzicky "dať dokopy". Posilňovňa vyžaduje čas, peniaze a motiváciu. Navyše je plná buď ľudí čo naozaj vyzerajú dobre (a skôr vás demotivujú), alebo pozérov, čo obsadia nejaký stroj a potom nahlas telefonujú (wtf?)...
Plávanie je ok, ak máte aspoň 50m bazén, v ktorom nie sú neustále školské skupiny a poliaci, ktorí nechápu, že vo vyhradených pásoch sa má plávať, nie zavadzať.
No a zrazu som objavil túto knižku. Ak ste už vyskúšali všetko, vždy na pár mesiacov a so slabým výsledkom, táto knižka to môže všetko napraviť!
Stačí iba dodržiavať stranu za stranou. 3x do týždňa (po prvom mesiaci 4x) a iba 20 minút!! Neexistuje žiaden dôvod na ospravedlnenie, výhovorky. 20 minút 3-4x do týždňa si nájde každý. Potrebné financie = 0. Prvý týždeň je hrozný, pretože tie smiešne detské cviky vás úplne rozhodia a svalovka je fakt silná, ak to cvičíte poctivo.
Potom však nastúpi neskutočný nárast kondičky, zlepší sa nálada, svet vyzerá zrazu inak, máte chuť začínať nové veci. Po 90 dňoch, je zmena neskutočná, najmä ak budete dodržiavať aj odporúčané stravovanie. Neuveriteľné, ako môže jedna knižka zmeniť život. Teda - ani nie tak knižka, ako stará pravda: v zdravom tele, zdravý duch!
p.s. cvičím to už 5.ty krát po sebe a dúfam, že nikdy neprestanem
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Telo ako posilňovňa - 90-dňová výzva pre mužov - Mark Lauren, Julian Galinski
Telo ako posilňovňa - Mark Lauren, Joshua Clark
19,98 €

„Šťastní sú tí, ktorí dožičia sluchu slová mŕtvych - to jest, ktorí čítajú dobré diela a rozjímajú o nich.“

Leonardo Da Vinci