Knihy
E-knihy

I Let You Go

Sphere, 2015
Vydavateľstvo
Sphere, 2015

It all happened so quickly. She couldn't have prevented it. Could she? In a split second, Jenna Gray's world descends into a nightmare. Her only hope of moving on is to walk away from everything she knows to start afresh...

Čítaj viac

10,21 €

Bežná cena Bežne 10,50 €

Ušetríte 3%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

It all happened so quickly. She couldn't have prevented it. Could she? In a split second, Jenna Gray's world descends into a nightmare. Her only hope of moving on is to walk away from everything she knows to start afresh. Desperate to escape, Jenna moves to a remote cottage on the Welsh coast, but she is haunted by her fears, her grief and her memories of a cruel November night that changed her life forever. Slowly, Jenna begins to glimpse the potential for happiness in her future. But her past is about to catch up with her, and the consequences will be devastating...
Čítaj viac
Kúpte spolu
I Let You Go - Clare Mackintosh
Stalker - Lars Kepler
26,10 €
Ušetríte 0,30 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
384
Hmotnosť
281 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Sphere
Rozmer
128×196 mm
ISBN
9780751554151
Naše katalógové číslo
212597

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový manažér
28. marca 2019

Celkom dobré čítanie. Na začiatku knihy som bola rozpačitá, celý dej sa posúval na môj vkus tak nejako zdĺhavo. To môže byť na škodu. Odporúčam vydržať a čítať ďalej. A budete veľmi prekvapení.
V druhej polovici román naberá zvláštny spád, aký ste ani nečakali. Nič nie je také jednoduché. Vynikajúco rozpracovaná psychológia postáv a deja. Jednoducho som sa nemohla od knihy odtrhnúť a musela som ju dočítať na jeden "hlt".
A keď knihu dočítate, zistíte, že to nie je len o vine a treste. Ale aj o ľudskej bolesti a strachu, túžbe po jednoduchom, ľudskom živote. O láske v každom z nás, ktorá ma rôzne podoby. Určite odporúčam.

Čítaj viac

Skvelá kniha. Román, detektívka, psychotriler v jednom. Veľmi ma prekvapilo, keď som po prečítaní prvej časti knihy zistila, že všetko je inak, ako som ja dovtedy vnímala, a autorka ma pekne „dostala“. Od druhej časti som už knihu vôbec nepustila z rúk, dočítala som ju jedným dychom. Chvíľami človek nevedel, či má cítiť smútok, či zlosť, nakoľko ide o príbeh matky, ktorej niekto zrazil syna a všetko nasvedčovalo tomu, že čítam príbeh vinníka, no niekedy môže byť vinník sám obeťou...

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

10 hodnotení

6
4
0
0
0

Ellie Smith
28.5.2019
Ak chcete dobrý a zaujímavý psychothriller, vďaka tejto knihe ho dostanete. Treba však upozorniť, že prvá časť knihy ponúka len veľmi pomalý rozjazd. Ak však pri knihe trpezlivo zotrváte, dostanete sľúbenú jazdu plnú zvratov, nečakaných odhalení a mnoho prekvapení. Niektoré možno budete tušiť, ale aj napriek tomu nebude nič tak, ako si myslíte :) Akonáhle sa z pomalého začiatku dej prehupol do celkom temného a krutého psychothrilleru, od knihy som sa nedokázala odtrhnúť.
Čítaj viac
36
27.5.2019
Kniha ma príjemne prekvapila. Je plná zvratov, prekvapení, dej je naozaj zaujimavý, drží čitateľa v napätí až po poslednú stranu a len ťažko ju viete odložiť a prestať čítať :-) Príbeh vidíme z rôznych uhlov pohľadov, či už páchateľa, obete ale aj veľmi sympatických vyšetrovateľov. Až na pár klišé ku koncu deja, hodnotím veľmi pozitívne :-)
Čítaj viac
4
18.5.2019
Od začiatku som si hovorila, že som sa dostala k zaujímavej psychologickej dráme a rozmýšľala som, akým smerom sa bude kniha ďalej vyvíjať. To čo nastalo v druhej polovici knihy som však naozaj nečakala. "Prečo si ma tu nechal?" má naozaj zaujímavý a poučný dej, vynikajúci zvrat v príbehu a spôsob jeho podania cez jednotlivé postavy. Vrelo odporúčam.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
I Let You Go - Clare Mackintosh
Stalker - Lars Kepler
26,10 €
Ušetríte 0,30 €

„V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať.“

B. F. Skinner