Knihy
E-knihy

Medzinárodné právo verejné

prvá časť

Vydavateľstvo
Aleš Čeněk, 2015

Cieľom učebnice je popis a analýza najdôležitejších úvodných problematík medzinárodného práva verejného ako je charakteristika a vývoj medzinárodného...

Čítaj viac

17,47 €

Bežná cena Bežne 18,33 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom učebnice je popis a analýza najdôležitejších úvodných problematík medzinárodného práva verejného ako je charakteristika a vývoj medzinárodného práva verejného, ako aj všeobecných komplexných inštitútov a s nimi úzko súvisiacich všeobecnejších odvetví medzinárodného verejného práva, v nadväznosti na najaktuálnejšiu vedeckú a odbornú spisbu v danej oblasti.

Učebnica zahŕňa tradičné úvodné problematiky medzinárodného práva verejného ako je pojem, predmet, základné pojmy, osobitosti, systém a vývoj medzinárodného verejného práva, ďalej všeobecné komplexné inštitúty a s nimi úzko súvisiace všeobecnejšie odvetvia medzinárodného verejného práva, ku ktorým je možné zaradiť problematiku subjektov medzinárodného verejného práva, tematiku prameňov medzinárodného verejného práva, vrátane medzinárodného zmluvného práva, problematiku pravidiel medzinárodného verejného práva, tematiku zodpovednosti v medzinárodnom verejnom práve, problematiku donútenia v medzinárodnom verejnom práve, tematiku prostriedkov mierového urovnávania medzinárodných sporov, vrátane medzinárodného súdnictva a napokon interdisciplinárnu problematiku vzťahu medzinárodného a vnútroštátneho práva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo verejné - Juraj Jankuv, Dagmar Lantajová, Marek Šmid, Kristián Blaškovič
Stalker - Lars Kepler
33,36 €
Ušetríte 0,87 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Aleš Čeněk
Rozmer
155×230 mm
ISBN
9788073805593
Naše katalógové číslo
211649
Hmotnosť
492 g
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné právo verejné - Juraj Jankuv, Dagmar Lantajová, Marek Šmid, Kristián Blaškovič
Stalker - Lars Kepler
33,36 €
Ušetríte 0,87 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth