Knihy
E-knihy

F. R. & G., 2015
Vydavateľstvo
F. R. & G., 2015

Básnik Ján Štrasser v svojej najnovšej zbierke Až organicky nadväzuje na svoju tvorbu z posledných desaťročí. Ostal verný svojmu minimalistickému záznamu básnickej reality, v ktorej vyhľadáva a nachádza netušené súvislosti, organizované jazykovou...

Čítaj viac

5,72 €

Bežná cena Bežne 6,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Básnik Ján Štrasser v svojej najnovšej zbierke Až organicky nadväzuje na svoju tvorbu z posledných desaťročí. Ostal verný svojmu minimalistickému záznamu básnickej reality, v ktorej vyhľadáva a nachádza netušené súvislosti, organizované jazykovou výstavbou básne. Jeho lyrická skratka, miestami tendujúca až k aforizmu, je však takmer vždy svieža, prekvapujúca a v konečnom dôsledku katarzná. Autor do knihy zaradil aj neveľký cyklus Čierna skrinka, v ktorom sa nachádza po jednej z básní z jeho doterajších zbierok. Aj keď to nikde nezdôrazňuje, ide s najväčšou pravdepodobnosťou o akúsi životnú predbilanciu na prahu blížiacej sa sedemdesiatky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Až - Ján Štraser
Počúvať je zadarmo - Dušan Dušek
13,34 €
Ušetríte 0,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
120
Hmotnosť
120 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
F. R. & G.
Rozmer
123×190 mm
ISBN
9788089499335
Naše katalógové číslo
210343

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Miško Cesnek
11.5.2016
Jedným dychom...
Je ťažké hodnotiť spisovateľa a jeho diela. Ale dovolím si nazvať knihu jedným krátkym slovom : krásna.Dá sa čítať cez deň,keď je veľa práce ale i večeru sa ujde.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Až - Ján Štraser
Počúvať je zadarmo - Dušan Dušek
13,34 €
Ušetríte 0,66 €

„Naozaj dobrú knihu by si mal prečítať za mladi, znovu v dospelosti a ešte raz v starobe, tak ako si treba krásnu budovu pozrieť ráno, na obed aj večer.“

Robertson Davies