Dosť bolo dokonalých detí - Jill Savage
Dosť bolo dokonalých detí
3,72 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Dosť bolo dokonalých detí

Milujte svoje deti také, aké sú

Kumran, 2015
Vydavateľstvo
Kumran, 2015

Jedným z najväčších darov, ktoré môžeme dať svojim deťom, je umožniť im stať sa ľuďmi, akými ich Boh stvoril – nenútiť ich, aby žili naše sny, ani ich neporovnávať s deťmi našich známych...

Čítaj viac

3,72 €

Bežná cena Bežne 3,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Jedným z najväčších darov, ktoré môžeme dať svojim deťom, je umožniť im stať sa ľuďmi, akými ich Boh stvoril – nenútiť ich, aby žili naše sny, ani ich neporovnávať s deťmi našich známych.
Jill Savageová úprimne hovorí o vlastných zlyhaniach pri výchove detí, aby mamám na celom svete pomohla zbaviť sa snahy pôsobiť dokonalo a odnaučila ich porovnávať sa s inými ženami.

Kniha Dosť bolo dokonalých detí nám pomôže:
- uvedomiť si vplyv infekcie dokonalosti a odstrániť ju zo svojho výchovného štýlu,
- skutočne spoznať svoje dieťa a prijať jeho jedinečnosť,
- oslobodiť deti od našich nerealistických očakávaní,
- odpovedať na nevyslovené otázky detí, od ktorých závisí ich odvaha a sloboda byť samými sebou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dosť bolo dokonalých detí - Jill Savage
Zaklínač II. - Meč osudu - Andrzej Sapkowski
14,50 €
Ušetríte 2,04 €

Recenzie, kritiky

„Len máločo vás v živote uspokojí viac než vedomie, že ste ako rodičia uspeli. Kniha Dosť bolo dokonalých detí vám v tom pomôže.“ Gary Chapman, autor knihy Päť jazykov lásky

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Hmotnosť
260 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kumran
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089487615
Naše katalógové číslo
208368

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Veronika
11.4.2018
Skvelé čítanie nielen pre matky, ale aj pre otcov
Po prečítaní prvej knihy od autorky som sa s veľkou chuťou pustila do ďalšej. Myslím, že autorka urobila veľmi dobre keď si na pomoc pri písaní prizvala Kathy Kochovú, pretože táto kniha sa mi zdá veľmi praktická a použiteľná v každodennom živote. Jednoznačne odporúčam nielen ju, ale aj predošlú knihu od Jill Savegovej. Čítaj viac
Milada
20.10.2015
Rencenzia - Dosť bolo dokonalých detí
Ak Ste matka a máte pocit, že Vaše deti vám prerastajú cez hlavu a výchova sa vám vymyká z rúk, tak práve kniha Dosť bolo dokonalých detí je práve pre Vás.
Už na titulnej strane sa môžeme dozvedieť o čom kniha je. Milovať svoje deti také, aké sú a prijať realitu, že dokonalé deti neexistujú. S tým mávame občas veľký problém. Autorka popisuje výchovu svojich detí, svoje víťazstvá a prehry, ktoré musela ako matka prežívať. Do knihy vkladá kúsok seba a svojej rodiny a dáva nám praktické rady do výchovy detí. Často krát nám popisuje ako „bojovala“ s výchovou detí, so sama sebou, to ako sa cítila beznádejná a vedela veľa krát kde sa stala chyba. Snaží sa pochopiť svoje deti, aké sú, aké majú talenty, túžby, ktoré chce v nich rozvíjať a nie utláčať. A to si niekedy rodičia vôbec neuvedomujú. Chce meniť (nie len ona, ale aj iní rodičia), deti na svoj obraz, a pri tom nepočúva to, čo chcú samé.
Kniha je veľmi povzbudzujúca nie len pre (budúcich) rodičov, ale aj pre deti. Zatiaľ nemám svoju rodinu no kniha ma v mnohom napomenula a povzbudila. Môžem ju len odporučiť. Keď (raz) budem v úlohe rodiča, určite po knihe Dosť bolo dokonalých detí opäť siahnem.
„Deti iba zriedkavo túžia po dokonalosti samy od seba. To, čo ich presvedčí, že nemajú na výber, sú očakávania a reakcie rodičov na chyby, ktoré spravia. My rodičia máme vplyv na to, čo si deti o sebe mysli a aký majú zo seba pocit.“
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dosť bolo dokonalých detí - Jill Savage
Zaklínač II. - Meč osudu - Andrzej Sapkowski
14,50 €
Ušetríte 2,04 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green