Knihy
E-knihy

Big Little Lies

6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Penguin Books, 2015

Liane Moriarty, million copy selling author of The Husband's Secret brings us another addictive story of secrets and scandal. Jane hasn't lived anywhere longer than six months since her son was born five years ago...

Čítaj viac

9,50 €

Vypredané, sú však dostupné iné vydania.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Liane Moriarty, million copy selling author of The Husband's Secret brings us another addictive story of secrets and scandal. Jane hasn't lived anywhere longer than six months since her son was born five years ago. She keeps moving in an attempt to escape her past. Liane Moriarty is the author of six novels including Three Wishes, The Last Anniversary, What Alice Forgot, The Hypnotist's Love Story and The Husband's Secret, which was a million copy bestseller.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Penguin Books
Rozmer
111×181 mm
ISBN
9781405920551
Naše katalógové číslo
206682

Čo si myslíme my

Monika Záborská
Monika Záborská
projektový špecialista
7. mája 2018

Výborná kniha s vážnymi témami zo života s deťmi, pomedzi ktoré sú však poprepletané vtipné dialógy. Skvelo napísaný dej so vsuvkami z policajného vyšetrovania, ktoré odkryjú len toľko, aby ste chceli čítať ďalej. Vôbec nevadí, že sa dej odohráva v Austrálií, tie isté typy ľudí a hlavne matiek (blonďavé mikáda), ktoré radi prekrúcajú, nájdete aj u nás.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

53 hodnotení

23
10
1
1
1

Betka
4.2.2018
Oplatí sa prečítať
Veľmi dobrá kniha, skvelá zápletka, nečakané odhalenia. Postavy sú vykreslené naozaj výborne. Do konca knihy som netušila, kto je obeť a kto vrah. Možno by sa mi páčil trochu iný záver, ale odporúčam túto knihu.
Čítaj viac
Katka Belobradová
Katka Belobradová
25.9.2017
Nezabudnuteľná
Knihu som si kúpila na odporúčanie sestry, ktorá mi však poradila seriál, ktorý vznikol na námet knihy. Je pútavá, odhaľuje tajomstvá postáv snáď na každej strane a ukazuje, že nie vždy je všetko také, aké sa zdá. Stal sa zločin, ale aký, prečo a čo sa vlastne stalo, to všetko je odkrývané veľmi pomaly a tak, že Vás to núti čítať ďalej a ďalej....
Čítaj viac
Silvia Kovács
Silvia Kovács
2.6.2017
Názor čitateľa
Kniha mi naozaj sadla. Páčil sa mi zaujímavý štýl písania, spojenie príbehov žien s rôznym spoločenským postavením so zápletkou ohľadom zločinu, o ktorom viete že sa stal ale netušíte ako a prečo, dej sa postupne rozmotáva, vykresľuje nám postavy s ich každodennými radosťami aj starosťami. Veľmi podarený kúsok, ako stvorený na oddych, ale pritom aj celkom napínavý. Aj sa zasmejete, aj sa pohoršíte, prekvapíte...Moja prvá kniha od autorky, ale už mám objednanú ďalšiu :-)
Čítaj viac
Katarína Vlkovičová
Katarína Vlkovičová
14.5.2017
oddychovka :)
Kniha sa mi veľmi páčila, je to už druhá kniha od tejto autorky, čo som si prečítala, bola to naozaj taká oddychovka. Páčili sa mi aj vnútorné monológy aj zápletka a mala som celý čas pokušenie nahliadnuť na koniec, ale naozaj bolo nevyhnutné preložiť názov Walking Dead, či Plants vs. Zombies?
Čítaj viac
Zora Neomániová
Zora Neomániová
5.1.2017
Názor čitateľa
Zbožňujem knihy od Moriartyovej. Táto nebola výnimkou, aj keď spočiatku mi prišla dosť nudná. Dlho trvalo, kým sa dej rozbehol ale potom som sa od nej nedokázala odtrhnúť. Naozaj tam bolo množstvo prekvapujúcich a strhujúcich zvratov, ktoré hovoria, že klamanie v bežnom živote sa nevypláca.
Čítaj viac
Natália Jasenovská
Natália Jasenovská
11.5.2016
Najlepšia z najlepších
Mám všetky knihy od autorky a nikdy ma žiadna z nich nesklamala. Príbehy sú veľmi pútavé a čítala by som ich stále dookola. Odporúčam všetkým, ktorý majú radi knihy s veľmi zaujímavým dejom.
Čítaj viac
Mária Selická
Mária Selická
14.1.2016
výborné
Zaujímavá výpoveď o každodenných malých a veľkých klamstvách, ktoré si
hovoríme, aby sme chránili seba, svojich blízkych a milovaných pred
sebou samými a pred okolitým svetom.
Dej je zaujímavo zamotaný. Dejová línia sa strieda s výpoveďami ľudí,
ktorí boli na večierku, na ktorom sa niečo udialo a až do posledných
strán netušíte, čo vlastne. Všetky teórie o možnom konci sa Vám budú
každou kapitolou meniť. Určite odporúčam. :-)
Čítaj viac
variava
16.11.2015
Plytké..
Po prečítaní – prinútení som mala pocit, že som listovala v „topkách“, prvá polovica knihy neobsahovala jedinú myšlienku, ktorú by som si chcela zapamätať. Domáce násilie je tu podané nanajvýš zvláštne. Filmárov vraj zaujal dej tejto knihy, mňa na tejto knihe zaujal jedine prebal vo farbe metalízy, škoda času a tiež peňazí.
Čítaj viac

„Svet je nádherná kniha, ale nemá cenu pre toho, kto nevie čítať.“

Carlo Goldoni