Lexikón k prijímacím skúškam na právnické fakulty v Slovenskej republike - Jaroslav Chovanec a kolektív
Lexikón k prijímacím skúškam na právnické fakulty v Slovenskej republike
11,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Lexikón k prijímacím skúškam na právnické fakulty v Slovenskej republike

Vydavateľstvo
Slovenský inštitút vzdelávania, 2005

Ide svojím spracovaním o prvú publikáciu tohto druhu na knižnom trhu. Autori, ktorých väčšina pôsobí na právnických fakultách v Slovenskej republike chcú uchádzačom o štúdium poskytnúť odborno-teoretickú a komplexnú učebnú pomôcku na prijímacie skúšky.

Čítaj viac

11,95 €

Bežná cena Bežne 12,58 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ide svojím spracovaním o prvú publikáciu tohto druhu na knižnom trhu. Autori, ktorých väčšina pôsobí na právnických fakultách v Slovenskej republike chcú uchádzačom o štúdium poskytnúť odborno-teoretickú a komplexnú učebnú pomôcku na prijímacie skúšky. Učebná pomôcka v sebe zahŕňa základné heslá z oblasti slovenských a svetových dejín, štátu a práva, filozofie a sociológie, všeobecnopolitického prehľadu a ekonómie, ktoré sú predmetom prijímacej skúšky na jednotlivé právnické fakulty v Slovenskej republike. Jednotlivé heslá v podstate obsahujú odpovede na viaceré otázky, ktoré sú predmetom prijímacej skúšky na právnických fakultách v Slovenskej republike. Do publikácie autori zaradili ako prílohu taktiež 15 modelových testov, aby uchádzači pochopili systém a formu prijímacej skúšky.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
301
Hmotnosť
356 g
Vydavateľstvo
Slovenský inštitút vzdelávania
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
20567
Rozmer
140×200 mm
Rok vydania
2005

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

20 hodnotení

16
1
2
1
0

15.2.2007
ja som kúpila a podľa mňa veľmi dobré
Kúpila som si ten lexikón a podľa mňa je dosť dobrý. Páči sa mi aj to, že ho píšu vš pedagógovia, ktorí musia najlepšie vedieť čo treba. No a našla som tam prehľadne spracované osobnosti a aj medzinárodné organizácie. Mne osobne lexikón pomohol. Ja ho odporúčam. Pomôže aj pri všeobecnom prehľade. Čítaj viac
Ing. Edita Gostanianová
18.8.2005
Chyby.
Podľa mojho názoru celkom dobrý súhrnný prehľad slovenských a svetových dejín. Mne uľahčil prípravu na prijímacie skúšky. Pri príprave som ale narazila na chyby v odpovediach, ktoré sú v závere publikácie. Dávam autorom do pozornosti nasledovné: test č. 4 - odpoveď 14, test č. 5 - odpoveď 19, test č. 6 - odpovede č. 3,10,37. test č. 8 - odpoveď č. 15, test č. 9 - odpovede č. 16 a 38, test č. 11 - odpovede č. 5, 6, 12, test č. 12 - odpoveď č. 10, test č. 13 - odpoveď č. 13, test č. 15 - odpoveď č. 10. Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green