Diagnostika elektrických zariadení v automobile - Matej Kučera, Milan Šebok
Diagnostika elektrických zariadení v automobile
25,40 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
25,40 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vzhľadom na zameranie učebnice pre predmet Diagnostika elektrických zariadení kniha podrobnejšie analyzuje diagnostiku elektrických a elektronických zariadení automobilu.

Automobil je typický predstaviteľ mechatronického sytému, posúva predmet elektronika automobilu do multidisciplinárneho odboru a núti nás získať poznatky nielen z elektroniky. Integruje poznatky z takých vedných disciplín ako mechanika, fyzika, matematika, spoľahlivosť a elektrické meranie, ktoré sú nutné pre poznanie všeobecných súvislostí v odbore diagnostiky. Výhody použitia elektroniky vo vozidle prinášajú jednu nevýhodu a to sú vyššie nároky na technickú diagnostiku a diagnostické systémy.

Na diagnostikovanie ľubovolného systému potrebujeme pochopiť diagnostikovaný systém a zvoliť vhodné diagnostické prostredky a metódy, ktoré popisujú kapitoly tejto učebnice. Účelom publikácie je čitateľa nielen oboznámiť s diagnostickými metódami a následným odstránením chyby, ale zamyslieť sa nad pričinami zlyhania systému a v konečnom dôsledku ku konštruovaniu spoľahlivejších zariadení s využitím sofistikovaných postupov matematického modelovania a simulácie až po overenie spoľahlivosti systému.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
217
Hmotnosť
409 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
EDIS
Rozmer
175×250 mm
ISBN
9788055407968
Naše katalógové číslo
205141

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia