The 5 Love Languages - Gary Chapman
The 5 Love Languages
23,57 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

The 5 Love Languages

The Secret to Love That Lasts

Gary Chapman

dlhoročný spolupracovník Dr. Rossa Campbella, poradca v oblasti manželských vzťahov. Je autorom kníh, ktoré sú zamerané na manželské, priateľské a rodinné vzťahy. V českom jazyku zatiaľ vyšli tituly: Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Dospívajíci a pět jazyků lásky, Pět jazyků lásky pro...

Vydavateľstvo
Northfield Publishing, 2015

Marriage should be based on love, right? But does it seem as though you and your spouse are speaking two different languages? New York Times bestselling...

Čítaj viac

23,57 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Marriage should be based on love, right? But does it seem as though you and your spouse are speaking two different languages? New York Times bestselling author Dr. Gary Chapman guides couples in identifying, understanding, and speaking their spouse’s primary love language—quality time, words of affirmation, gifts, acts of service, or physical touch.

By learning the five love languages, you and your spouse will discover your unique love languages and learn practical steps in truly loving each other. Chapters are categorized by love language for easy reference, and each one ends with specific, simple steps to express a specific language to your spouse and guide your marriage in the right direction. A newly designed love languages assessment will help you understand and strengthen your relationship. You can build a lasting, loving marriage together.

Gary Chapman hosts a nationally syndicated daily radio program called A Love Language Minute that can be heard on more than 150 radio stations as well as the weekly syndicated program Building Relationships with Gary Chapman, which can both be heard on fivelovelanguages.com.

The 5 Love Languages is a consistent new York Times bestseller - with over 5 million copies sold and translated into 38 languages. This book is a sales phenomenon, with each year outselling the prior for 16 years running!

Includes a promotional code to gain exclusive online access to the new comprehensive love languages assessment.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The 5 Love Languages - Gary Chapman
Malé ženy - Louisa May Alcott
36,36 €
Ušetríte 3,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Hmotnosť
212 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Northfield Publishing
Rozmer
140×216 mm
ISBN
9780802412706
Naše katalógové číslo
202126

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

167 hodnotení

145
15
5
0
2

Marcela
11.2.2020
Počúvajte potreby druhého
No, ja som pesimista skeptik. :) Kniha sa dobre číta, a páči sa mi, že autor zhrnul podstatu do pár bodov. Chýba mi však viac konkrétnych príkladov, najmä takých zapeklitých. Lebo podľa mňa, ako vždy, ak nechcú obaja, tak sa nič neudeje - môžte naplňať emocionálnu nádrž koľko chcete - niektorí iba berú a nedávajú.
Kniha poukazuje na najpodstatnejší problém a to, že nepočúvame vzájomne svoje potreby a nie sme ochotní ich uspokojovať. Netreba mať podľa mňa pomenované, akým jazykom partneri hovoria. Ak partnera počúvate a on Vám povie, že by chcel ísť do divadla, tak určite neuspejete, keď ho vezmete na koncert ACDC. Takže čo asi treba, je potlačiť svoje EGO. A to je pre niektorých dosť ťažké.
Čítaj viac
Anna Haltenbergerová
27.1.2020
zaujímavé a poučné čítanie.
Knihu som prečítala opakovane. Prináša naozaj rozumné rady, ktoré sú potrebné a užitočné pre každého. Mnohé "veci" a hlavne nevhodné reakcie voči partnerovi si ani neuvedomujeme a toto všetko som si pri čítaní uvedomila. Mám za sebou sedem desaťročí skoro päť desaťročí manželstva. Aj v tomto veku som sa z knihy poučila. Darovala som ju dvom manželským párom, z toho jedni mladomanželia Od nich mám nielen poďakovanie , ale tiež veľmi pozitívne reakcie . Čítaj viac
6
30.11.2019
Určite každý z vás niekoho ľúbi a snaží sa mu to nejakým spôsobom prejavovať. Niekto slovne, iný spoločnými výletmi, uprataním domácnosti alebo držaním sa za ruky. Autor knihy Päť jazykov lásky tomu hovorí jazyky lásky a každý z nás má jazyk lásky iný. Sú to tieto jazyky: slová uistenia, pozornosť, prijímanie darčekov, skutky služby a fyzický dotyk. Málokedy sa vo vzťahu stretnú ľudia s rovnakým jazykom lásky. A tu občas vznikajú problémy. Pre mňa bolo čítanie tejto knihy veľmi obohacujúce a poučné. Mal by si ju prečítať každý, kto niekoho ľúbi, pretože aj keď možno neveríte tejto teórii, po prečítaní knihy a vyskúšaní zopár trikov, uveríte. Túto knihu som si mohla prečítať vďaka kumran.sk Čítaj viac
Michaela
21.11.2019
Výborná kniha
Knižka je veľmi dobre písaná a ľahko sa číta. Nadpis môže evokovať, že to bude plné sladkých rečičiek ako v dámskom magazíne. No opak je pravdou. Autor veľmi láskavo vysvetľuje jednotlivé jazyky lásky a demonštruje ich na reálnych prípadoch, ktoré on sám zažil. Ukazuje a upozorňuje na hlavné úskalia vzťahov na ktoré každý z nás určite v živote už narazil a ešte narazí. Avšak okrem toho, že je čitateľovi ukázaný príklad z reálneho života, sú tam uvedené aj návrhy a konkrétne riešenia, ktoré sa oplatia vyskúšať.

Odporúčam každému, kto začína vzťah ale aj dlhoročným partnerstvám. Knižka vám pomôže si ujasniť a pomenovať, čo od toho druhého očakávate, aby ste sa cítili ním/ňou milovaný a naopak.
Čítaj viac
4
8.11.2019
Túto knižku odporúčam každému jednému páru, žene, mužovi ktorí chcú pochopiť a hlavne sa naučiť hovoriť jazykom lásky svojho partnera. Ak viete že sú medzeri vo vašom vzťahu a máte otázky na ktoré neviete odpoveď táto kniha Vám odpovie. Vďaka tejto knihe som pochopila všetky tie partnerské problémy či už moje, alebo z môjho okolia a už počas čítania som vedela že tuto knižku musím kúpiť aj iným blízkym ľuďom aby to pochopili a mali krásny život plný lásky. Čítaj viac
Lucia
10.9.2019
Odporúčam :)
Knižku Päť jazykov lásky odporúčam každému. Minimálne už len kvôli získaniu nového pohľadu na vzťahy (a lásku, samozrejme). Úvod knižky je veľmi všeobecný, no autor, profesionálny manželský poradca Gary Chapman, sa pomerne rýchlo dostáva k podstate celej veci, a to je dôležitosť poznania jazykov lásky a čo to vlastne tie "jazyky lásky" sú. Táto knižka rozhodne stojí za prečítanie - zaberie vám len pár hodín, no premýšľať nad ňou budete dlhšie :-) Vďaka Kumran.sk :) Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The 5 Love Languages - Gary Chapman
Malé ženy - Louisa May Alcott
36,36 €
Ušetríte 3,11 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green