Knihy
E-knihy

Život po živote

Raymond A. Moody

Raymod A. Moody je parapsychológ s lekárskym diplomom a s doktorátom z filozofie a psychológie. Spísal deväť spoločných znakov ľudí, ktorí sa ocitli na prahu smrti. Typický zážitok blízkej smrti obsahuje: pocit blaženého pokoja a bezbolestnosť, pocit vznášania sa mimo vlastného tela, počutie...

Ikar, 2005
Vydavateľstvo
Ikar, 2005

Život po živote je klasický bestseller, ktorý ponúka prekvapujúce dôkazy o živote po telesnej smrti. V knihe Život po živote Raymond Moody skúma vyše sto prípadov ľudí, ktorí zažili klinickú smrť a následne boli oživení.

Čítaj viac

8,80 €

Bežná cena Bežne 9,26 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Život po živote je klasický bestseller, ktorý ponúka prekvapujúce dôkazy o živote po telesnej smrti. V knihe Život po živote Raymond Moody skúma vyše sto prípadov ľudí, ktorí zažili klinickú smrť a následne boli oživení. Kniha prvýkrát vyšla v roku 1975 (na Slovensku v 1992) a okamžite odštartovala revolúciu v názoroch na posmrtný život. Z Raymonda Moodyho sa razom stala autorita v oblasti „zážitkov na prahu smrti“. Život po živote navždy zmenil pohľad mnohých ľudí na smrť – i život. Pozoruhodné príbehy sú dôkazom toho, že po fyzickej smrti život pokračuje. Moody prináša svedectvá ľudí, ktorí boli na „druhej strane“ a vrátili sa. Všetky sú si podobné a v drvivej väčšine opisujú pozitívne pocity. Dojímavé a inšpiratívne opisy nám dovoľujú nahliadnuť na mier a bezvýhradnú lásku, ktorá nás všetkých očakáva.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Life after life
Rozmer
129×205 mm
ISBN
8055109419
Naše katalógové číslo
20130
Počet strán
216
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2005
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

104 hodnotení

64
25
11
2
2

Simona Bašková
4.5.2016
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Kniha sa čítala takmer sama, bola veľmi pútavá, chytila ma takpovediac od prvej strany. Najviac sa mi páčilo, že autor vždy vysvetľoval určitý druh/typ zážitkov a zároveň ho podložil reálnymi skúsenosťami ľudí a ich slovnými vyjadreniami- pripomínalo to súbor poviedok životných zážitkov ľudí, ktoré spája stále sa dookola opakujúci motív a zceľuje celú knihu. Rozhodne ma táto knižka donútila sa hlbšie zamyslieť nad "nadpozemským", nehmotným svetom a o tom, či a v akej miere vplýva na náš reálny svet. Môžem len odporúčať.
Čítaj viac
čitateľ
3.11.2015
Názor čitateľa
je to kniha,ktorá nám pomáha prekonávať a zmierovať sa so smrťou našej dcérky,je to taká náplasť na bolesť,ktorá aj tak nikdy neprebolí.......ale človek je pokojnejší keď má nádej na opätovné stretnutie so svojim milovaným na druhej strane....
Čítaj viac
Slávka Faltinová
24.2.2013
Názor čitateľa
Tak to bola kniha ktorú som neskutočne začala hneď od začiatku milovať. Je tak pôsobivo napísaná, má také krásne myšlienky , tak to naozaj som bola neskutočne obohatená a šťastná. Vrelo odporúčam.
Čítaj viac
Zuzana
28.12.2012
Názor čitateľa
Úžasná kniha pre tých, ktorých zaujíma téma posmrtného života. Nie každý je schopný tomu uveriť. Mne osobne táto kniha kompletne zmenila vnímanie smrti v pozitívnom zmysle!
Kniha je písaná skôr odborne, no veľmi zrozumiteľne i pre laikov.
Čítaj viac
18.11.2012
Názor čitateľa
rozhodne stoií za prečítanie.....odporúčam všetkým vierovyznaniam včetne agnostikov,ateistov......
.....
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Literatúra je bohatstvo, beletria je nevyhnutnosť.“

G.K. Chesterton