Školienkina čítanka - Silvia Havelková, Denysa Križanová
Školienkina čítanka
4,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Školienkina čítanka

Four Brain, 2013
Vydavateľstvo
Four Brain, 2013
Séria
Školienka

Školienkina čítanka je doplnkovou čítankou nie len k školskej čítanke, ale je skvelá na voľné domáce čítanie a výcvik čitateľských zručností druháka...

Čítaj viac

4,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pri kúpe tohoto titulu získate ako darček bonusovú publikáciu z vydavateľstva Four Brain - Školienka in media.

Školienka in media je publikácia s prvkami mediálnej výchovy. Nesie v sebe zmes textov rôzneho druhu: správičky, interview, dotazník, inzeráty, reklamu, komix, prieskum a rôzne zábavné úlohy a zadania. Určite zaujme každého, kto sa zaujíma o digitálnu gramotnosť svojho dieťaťa alebo vníma hrozbu digitálneho tlaku na deti a mládež.

Školienkina čítanka je doplnkovou čítankou nie len k školskej čítanke, ale je skvelá na voľné domáce čítanie a výcvik čitateľských zručností druháka či tretiaka. Voľne nadväzuje na knihu Školienkine dobrodružstvá tematickým prostredím lúky, na ktorej sa väčšina dejov odohráva. Je nie len knihou na zlepšenie čítania, ale zároveň aj prijateľnou učebnicou, kde môžu začínajúci malí čitatelia aktívne pracovať s textom. Kniha ponúka okrem zámerne tvorených textov na upevňovanie čitateľských zručností aj veľké množstvo diktátov vhodných na diktovanie alebo prepis.

V školskej praxi umožňuje čítanka celoročné čítanie na vyučovacích hodinách 1-2krát do týždňa. Námety odrážajú delenie podľa ročných období. Cieľom čítanky je okrem štandardného poslania – poskytnúť ukážky rôznych druhov umeleckého i vecného štýlu – pokúsiť sa viac o spojenie učiva slovenského jazyka s čítaním.

Úsilím autoriek je pomôcť deťom a im rodičom čo najefektívnejšie, najľahšie a predovšetkým hravým zábavným spôsobom prekonať ťažké začiatky osvojovania si čítania s porozumením, porozumenia pravopisu a základov gramatiky.

Ilustrovala Andrea Šabatková.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
56
Hmotnosť
242 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Four Brain
Rozmer
210×296 mm
ISBN
9788097142407
Naše katalógové číslo
200810

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Dom bez kníh je ako telo bez duše.“

Julius Zeyer