Epidemiologické metódy v praxi - Zuzana Krištúfková a kolektív
Epidemiologické metódy v praxi
11,64 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Epidemiologické metódy v praxi

Verzia študent

PRO, 2015
Vydavateľstvo
PRO, 2015

Skriptá sú určené študentom verejného zdravotníctva, medicíny a iných odborov, ako úvod do témy epidemiologických metód. Teória je uvedená veľmi...

Čítaj viac

11,64 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Ušetríte 3 %

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Skriptá sú určené študentom verejného zdravotníctva, medicíny a iných odborov, ako úvod do témy epidemiologických metód. Teória je uvedená veľmi stručne a schematicky, dôraz sa kladie na praktické príklady. Verzia pre lektorov slúži ako metodická pomôcka na vysvetlenie riešených problémov študentom pomocou príkladov a schém.

Verzia pre študenta je koncipovaná tak, aby pomáhala v logickom myslení pri riešení zadaných úloh a pochopení princípov, ktoré často robia študentom problémy v prípade, že poznajú iba teóriu. Študent sám vypracováva jednotlivé úlohy a správnosť postupu konzultuje s lektorom. Študent získa prehľad o základných epidemiologických metódach práce, ukazovateľoch výskytu a výsledku choroby, ukazovateľoch zdravotného stavu populácie. Naučí sa, ako zhodnotiť získané údaje, oboznámi sa s typmi epidemiologických štúdií, s princípmi surveillance a skríningu, osvojí si tvorbu ich dizajnu a spracovanie zistených údajov do grafov a tabuliek.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
100
Hmotnosť
289 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
PRO
Rozmer
296×210 mm
ISBN
9788089057542
Naše katalógové číslo
200455

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green