Židé - Gougenot des Mousseaux
Židé
11,66 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
11,66 €

Posielame do týždňa

Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.

Zobraziť anotáciu ku knihe od vydavateľa

Viac o knihe

Roger Gougenot des Mousseaux, také známý jako Chevalier des Mousseau Gougenot, byl známý francouzský novinář a spisovatel který se narodil 22. dubna 1805 v Coulommiers a zemřel 5. Listopadu 1876 ve stejném městě. Během svého studia na vysoké škole Stanislas v Paříži hojně cestoval a naučil se mluvit mnoha jazyky. Po studiu se věnoval psaním knih o historii, magii a esoterismu a také o tajných společenstvech a zednářství. Je považován za jednoho z předchůdců antisemitismu, jak to dokazuje v této publikaci, kterou vydáváme ryze pro studijní účely.
Čítaj viac
Počet strán
304
Hmotnosť
421 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Bodyart Press
Rozmer
146×211 mm
ISBN
9788087525326
Naše katalógové číslo
199003
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev